ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Rozkładane łóżeczko dziecięce Douce Nuit P0U.702-400

Producent: Gaut
Kod: GA00144-2015
2 455 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biało-szary
Wysokość (cm): 86 cm
Szerokość (cm): 75 cm
Długość (cm): 144 cm
Powierzchnia spania: 70 x 140 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Szuflada pod łóżko: 140x17x72 cm

Łóżeczko dziecięce od narodzin do wieku przedszkolnego

Nie podoba się Państwu krótki okres wykorzystania łóżeczka dziecięcego? Francuski producent przynosi rozwiązanie w postaci łóżeczka z możliwością rozłożenia na łóżko dziecięce bez barierek o identycznej powierzchni spania 70x140 cm. Możliwość rozłożenia łóżeczka ma wiele zalet. W ten sposób uzyskane łóżko jest lepiej dostosowanej do wzrostu dziecka w wieku przedszkolnym, a dziecko lepiej i w sposób bardziej komfortowy przyzwyczai się do spania w łóżku bez barierek. Kolejnym plusem jest odłożenie aranżacji pokoju dziecięcego do wieku kiedy dziecko ma już ukształtowany własny gust i własne zainteresowania, więc prościej nam wyjść naprzeciw jego zapotrzebowaniom. Oczywiście wielkim plusem jest też wydłużenie okresu eksploatacji, nawet do sześciu lat (w zależności od wzrostu dziecka).

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli dziecięcych kładzie wielki nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa łóżeczka w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Cena łóżeczka z szufladą i ze stelażem pod materac 70x140 cm. Darmowy transport na terenie całego krajuCertifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

 

Tradycyjne łóżeczko dziecięce

W ramach tej kolekcji francuski producent oferuje również łóżeczko o powierzchni spania 60x120 cm, bez możliwości rozłożenia. Jest to najtańsze z łóżeczek oferowanych w tej kolekcji i nadaje się do aranżacji pokoju dziecięcego z okresem eksploatacji do trzech lat. Idealne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy planują aranżację pokoju dziecięcego już w wieku trzech lat dziecka, lub planują tylko zakupienie łóżeczka i ustawienie go w sypialni rodziców. Nawet jeżeli zdecydowali się Państwo na zakup tylko łóżeczka dziecięcego to jednak gorąco polecamy komodę z przewijakiem, która zaoszczędzi Państwu mnóstwo kłopotów, a zarazem jest najbezpieczniejszym sposobem na przewijanie dziecka.Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.