ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane łóżeczko dziecięce Charly P0C.702

Producent: Gaut
Kod: GA0064-2014
2 054 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 90 cm
Szerokość: 75 cm
Długość: 145 cm
Powierzchnia spania: 70 x 140 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: wybielona czereśnia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Regał: Darmowy

Łóżeczko Charly oferuje możliwość rozłożenia na łóżko

Francuski producent za pośrednictwem łóżeczka z możliwością rozłożenia na klasyczne łóżko oraz usunięciem bocznych paneli oferuje sposób na przygotowanie dziecka do wiekszego łóżka dziecięcego z powierzchnią do spania 90x200 cm. Przejście z łóżeczka do łóżka może mieć dla dziecka wyimaginowane pośrednictwo, które stopniowo przygotowuje dziecko do spania bez żadnego zabezpieczenia lub barierki chroniącej przed upadkiem w postaci bocznych paneli. Co więcej po rozłożeniu łóżeczka na łóżko zostaje taki sam rozmiar materaca 70x170 cm, łóżko dla dziecka będzie nadal przytulne, a dziecko się w nim nie straci. Łóżko może być wykorzystane aż do przedszkolnego wieku dziecka. Ale jest to oczywiście indywidualne.

Francuski producent kładzie nacisk szczegółowe wykonanie i wysoką jakość, które dokumentuje kilkoma certyfikatami jakości. Dostarczenie mebli w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Możliwość wyboru z kolorów przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Pokój dziecięcy, czy tylko łóżeczko?

To chyba zależy od twojego pragnienia, jeśli chcesz mieć przed przyjściem dziecka na świat wszystko przygotowane. Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje również wyprawki dla dziecka. Możliwe, że będziesz wolał kupić tylko łóżeczko, które ustawisz blisko siebie w sypialni, a pokój dziecięcy wyposażysz w momencie, gdy dziecko poprzez zabawę określi swój ulubiony kolor lub ulubioną zabawkę, a ty pod tym kątem możesz urządzić tematyczny pokój dziecięcy. Żaden z wariantów nie jest zły. Jest tylko jedna zasada,która musi być przestrzegana, że łóżeczko i materac muszą być najwyższej jakości. W tym wypadku nie można iść drogą kompromisu.


W kolekcji Charly do łóżeczka dziecięcego można również dokupić szufladę, oczywiście dostępna jest także komoda z przewijakiem, którą zdecydowanie polecamy oraz szafa. Producent oferuje kolor bielonej wiśni, który można uzupełnienić różowym lub niebieskim dodatkiem.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładane łóżeczko dziecięce Emile P94.702

Rozkładane łóżeczko dziecięce Emile P94.702

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 597 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie