ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane biurko Laptop 20900420

Producent: IL
Kod: IL0033-2016
817 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 72 cm
Szerokość: 66-121 cm
Głębokość: 36,5 cm
Waga: 31 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: szary
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Praktyczne i nowoczesne rozkładane biurko Laptop

Do okazyjnej pracy biurowej w domu idealnie się nadaje prezentowane biurko niemieckiego producenta. Rozkładane biurko zajmujące minimalną przestrzeń, ale w razie potrzeby oferujące komfortową przestrzeń do pracy. W stanie złożonym biurko spełnia zadanie praktycznej komody, pod względem zajmowanej przestrzeni znacznie oszczędniejszej niż rozłożone biurko. Konstrukcja posiada kółka do prostej manipulacji. Pomysłowa konstrukcja niemieckiego producenta pozwala na optymalne wykorzystanie nawet bardzo małych wnętrz.

 

Materiałem do produkcji tego praktycznego biurka jest jakościowa płyta MDF. Niemiecki producent wybrał nie tylko modną i nowoczesną konstrukcję, ale również modny i trendy kolor. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Narożne biurko Thales 484879

Narożne biurko Thales 484879

Dostępność
2-3 tygodnie
669 zł
Narożne biurko Vista 357204

Narożne biurko Vista 357204

Dostępność
2-3 tygodnie
580 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie