Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Romantyczny pokój dziecięcy LILLY dla nastolatki

Najszerszą ofertę mebli dziecięcych o nietypowym i bardzo eleganckim wyglądzie oferuje francuski producent. Projekty tego producenta to esencja elegancji i oryginalności. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu kolekcję mebli dziecięcych Lilly, która jest wzorowym przykładem wspominanej elegancji i oryginalności. Romantyczne dusze młodych dziewcząt na pewno z zadowoleniem przyjmą szeroką ofertę mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego lub pokoju studenckiego.

 

 

Doskonała elegancja w pokoju dziecięcym dla dziewcząt

Skoro wspominaliśmy o typowo francuskiej elegancji to w kolekcji Lilly chodzi faktycznie o jej stuprocentową esencję. Meble dziecięce z elementami Baroku w połączeniu z kombinacją koloru różowego i szarego. W ofercie nie brakuje takich unikalnych elementów jak toaletka z wysokim lustrem, nietypowe biurko, komoda z szufladami i oczywiście szafa. Kolekcja przeznaczona dla dziewczynek, dziewcząt i nastolatek. Do wyboru mamy dwa rozmiary łóżka, mniejszy pod materac 90x200 cm dla uczennic, i większe łóżko z powierzchnią spania 120x200 cm dla studentek.

 

   

 

Możliwość dokupienia szuflady pod łóżko to u francuskiego producenta standard. Połączenie jasno szarego koloru z kolorem różowym podkreśla przeznaczenie do wyposażenia dziewczęcych pokoi dziecięcych i dodaje elegancji kolekcji. Szeroka oferta pojedynczych elementów umożliwia aranżację zarówno małych jak i dużych pomieszczeń. Oczywiście istnieje też możliwość aranżacji pokoju dziecięcego dla dwójki dziewczyn.

 

Markowe meble francuskiego producenta oferują jakość na wysokim poziomie. Materiałem do produkcji jest płyta MDF oferujące lepsze właściwości od zwykłej płyty laminowanej. Meble tej kolekcji posiadają również obrzeża ABS, meble nie mają ostrych krawędzi co znacznie obniża ryzyko wypadku. Cały kolekcja Lilly dopracowana jest do najmniejszego szczegółu jak pod kątem wyglądu tak i praktycznego zastosowania. Najprościej chyba osądzić walory tej kolekcji na podstawie dołączonych zdjęć zestawu pokoju dziecięcego i studenckiego.

 

  

 

Nietypowym elementem pierwszego zestawu na pewno jest jedno drzwiowa szafa. Nie zabrakło w tej kolekcji również klasycznej szafy dwudrzwiowej. Obie szafy posiadają dyskretny wzór na drzwiach. Według potrzeb dziecka możemy dobrać odpowiednią wielkość szafy. Dla mniejszych dziewczynek mamy możliwość stworzenia toaletki uzupełniając komodę o lustro. Dla nastolatek mamy do dyspozycji toaletkę z ogromnym lustrem. Biurko należy do obszerniejszych, z blatem wystarczająco dużym nawet dla potrzeb studiującej nastolatki.

 

Prosta budowa, elegancja i nietypowa kolorystyka to podstawowe cechy tej kolekcji przeznaczonej do wyposażenia pokoju dziecięcego. Biorąc pod uwagę markę i jakość, możemy również cenę określić jako atrakcyjną. Sprawą oczywistą jest darmowy transport na terenie całego kraju.