Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Regały z możliwością ukształtowania według własnych potrzeb

Mając ograniczony budżet do wyposażenia nowego mieszkania, na pewno przydadzą nam się meble z możliwością zmiany kształtu, czy z możliwością uzupełnienia i rozbudowy. W dzisiejszym artykule spróbujemy przedstawić kilka propozycji takich właśnie uniwersalnych, a zarazem tanich mebli. Z oferty francuskiego producenta przedstawiamy praktyczne regały z pojemnikami, które znajdą zastosowanie jako pojedyncze meble, ale możemy je również łączyć w dowolnych konfiguracjach, aranżując wnętrze salonu, jadalni czy przedpokoju dokładnie według naszych aktualnych potrzeb i możliwości.

 

 

Regały w salonie

Jak tanio i praktycznie zaaranżować salon? Z kilku regałów możemy złożyć praktyczną meblościankę RTV o oryginalnym wyglądzie, która nawet w małym pomieszczeniu stworzy eleganckie i przewiewne wnętrze. W taki sposób uzyskaną meblościankę wystarczy uzupełnić o stolik do kawy oraz sofę lub fotele i problem salonu mamy rozwiązany. Wygląd takiego rozwiązania można osądzić na dołączonych zdjęciach.

 

  

 

Na pierwszym zdjęciu widoczny jest projekt salonu w małym pomieszczeniu, korzystający z niewielkiej ilości mebli i jednego regału. Na drugim zdjęciu widoczny jest projekt prawie wyłącznie złożony z regałów. Bardzo proste, eleganckie i tanie rozwiązanie. Regały Kubikub możemy wybierać jako pojedyncze elementy różnych kształtów i wielkości. Dodatkowym atutem tych regałów jest możliwość uzupełnienia o praktyczne pojemniki wykonane z płyty laminowanej, gwarantującej ich trwałość i nośność.

Według sposobu ustawienia regałów i pojemników, możemy również uzyskać dowolną przestrzeń do przechowywania. Oba prezentowane rozwiązania obejmują możliwość umieszczenia telewizora. Regały oczywiście można uzupełniać dowolną ilością mebli o podobnym designie i kolorystyce, których w naszej ofercie znajduje się bardzo wiele.

 

 

Regały w jadalni

Kolejnym projektem wykorzystujący identyczne regały co poprzednie zestawy. W praktyczny, nowoczesny i tani sposób można wyposażyć regałami również jadalnię. Tak samo jak w poprzednich projektach, również do aranżacji jadalni czy aneksu jadalnianego, można wykorzystać pojedyncze regały, różnych rozmiarów i kształtów, łącząc je w całość.

 

  

 

Pierwszy zestaw, również z kolekcji kubikub, przedstawia regał z pojemnikami z płyty laminowanej. Pojemniki można w regale umieszczać w dowolnej ilości i kolejności. Możemy również zastosować regał bez pojemników.

 

Na drugim zdjęciu widoczny jest regał z tekstylnymi, tańszymi od laminowanych pojemnikami. Widoczne na zdjęciu pojemniki w kolorze czarnym i białym mogą być dowolnie kombinowane. Oprócz widocznych na drugim zdjęciu pojemników, do dyspozycji są jeszcze pojemniki tekstylne w szerokiej gamie kolorów. Wybierając różnokolorowe pojemniki, możemy regał wykorzystać do wyposażenia pokoju dziecięcego.

 

  

 

Mamy nadzieję, żre przekonaliśmy Państwa o szerokich możliwościach zastosowania tych praktycznych regałów. Dzięki nim można w bardzo prosty sposób zaaranżować w zasadzie dowolne wnętrze, i to bardzo niskim kosztem.