Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Regały, tani sposób na wyposażenie wnętrz

Ostatnio francuski producent skoncentrował się na naprawdę tanich sposobach aranżacji wnętrz. Do tego celu zastosował modularny system regałowy obejmujący szeroką ofertę regałów przeróżnych wymiarów i kształtów z możliwością ich wzajemnego łączenia według potrzeb i możliwości przestrzennych klienta. Bardzo pomysłowa koncepcja prawie w niczym nie przypomina prostych regałów sprzed lat. Dzięki szerokiej gamie pojedynczych modułów o różnym zastosowaniu, dostępnych w kilku rozmiarach, możemy stworzyć indywidualny zestaw do dowolnego wnętrza. Nie stanowi najmniejszego problemu stworzenie meblościanki do salonu lub zestawu regałów do biura czy salonu, w tak samo prosty sposób możemy regałami zastąpić szafę w sypialni czy przedpokoju. W dzisiejszym artykule spróbujemy Państwu przedstawić prawie nie ograniczone możliwości takiego systemu.

 

Regały to wolność wyboru i szerokie możliwości zastosowania

Dokładnie tak, aranżacja wnętrz za pomocą systemu regałowego daje znaczną wolność w tworzeniu prawie dowolnych układów, wykorzystujących do maksimum możliwości danego wnętrza. Regały możemy wykorzystać do wyposażenia pomieszczeń małych i dużych, zależy tylko na ilości wykorzystanych elementów. Ilością i rodzajem wykorzystanych elementów możemy również regulować cenę aranżacji. Regał z szufladami możemy na przykład zamienić na regał z półkami obniżając w ten sposób cenę zestawu. Możliwości jest naprawdę wiele.

 

                                                               

 

Na dołączonym zdjęciu przedstawiamy jedną z wielu opcji zestawu regałów do sypialni. Zestaw nie tylko praktyczny ale również elegancki, a w dodatku tani. W odróżnieniu od zwykłej szafy oferuje więcej przestrzeni do przechowywania z możliwością elastycznego dostosowania do aktualnych potrzeb. Jeżeli potrzebujemy więcej przestrzeni do przechowywania wystarczy dodać odpowiednią ilość regałów, dodatkowo sami decydujemy czy wyposażone będą w półki, szuflady czy drążek do ubrań. Jak będzie w finale wyglądał zestaw zależy tylko od naszych potrzeb i fantazji. W ramach kolekcji Easy mamy do dyspozycji kilka opcji kolorystycznych, ale kolor biały jest zdecydowanie najpopularniejszy. Kolejne opcje kolorystyczne przedstawiamy na kolejnych zdjęciach.

 

   

 

Oczywiście wybór odcienia również zależy tylko i wyłącznie od woli klienta. Na kolejnym zdjęciu widoczny jest jeszcze bardziej oszczędny zestaw, idealnie nadający się do małych wnętrz i może być umieszczony nawet we wnętrzach nie pozwalających na umieszczenie szafy. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować poszczególne elementy. Na razie przedstawiliśmy zestawy do sypialni zastępujące szafę, ale jak już wspominaliśmy, regały możemy zastosować do dowolnych wnętrz. Kolejnym przedstawionym zestawem jest zestaw do salonu.

 

                                                                  

 

Również ten zestaw to praktyczna elegancka i tania konstrukcja zastępująca meblościankę. Oczywiście w odróżnieniu od klasycznej meblościanki, w tym zestawie sami możemy zadecydować o jego wyglądzie i kładzie, w dodatku za ułamek ceny. Tak samo jak w zestawie do sypialni samy możemy określić ilość i rodzaj poszczególnych składników zestawu.

 

Dzisiejszym artykułem chcieliśmy zwrócić Państwa uwagę na możliwości, często niedocenianych, systemów regałowych. Od kilku lat zauważamy wzrost zainteresowania producentów tym segmentem i wcale nie jest wykluczone, że już wkrótce pojawią się nowe, jeszcze bardziej wyrafinowane konstrukcje.