ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Regał dziecięcy z litego drewna Aeroplane 36-4959-AP-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00133-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Regał: 87x169x42
2 360 zł
Drzwiczki: tekstylne
130 zł

Dane produktu

Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Regał dziecięcy z litego drewna w kilku postaciach

Na zdjęciu pokazujemy niezwykłe rozwiązanie górnej części regału z litego drewna za pomocą tkaniny, są jednak również inne warianty do wyboru. Regał można nabyć bez tkaniny dekoracyjnej, dzięki czemu uzyskamy właściwie otwartą biblioteczkę, lub na odwrót można wybrać regał z drzwiczkami, zyskując praktycznie zamkniętą szafkę z półkami. Żeby móc uzyskać cały pokój dziecięcy z litego drewna w jednolitym stylu warto się zdecydować na dodatkowe dekoracje w niebieskim odcieniu, które pomogą całość zharmonizować. W skład kolekcji wchodzi również oferta łóżek piętrowych dla chłopca oraz klasycznych łóżek dziecięcych, nie brak komody czy biurek. Rozwiązania wnętrz pokoju dziecięcego są doskonałą inspiracją w swej innej niż tradycyjne postaci.

 

Oferta producenta duńskiego to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokojów dziecięcych. Producent duński stawia na wysoką jakość, materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

Pokój dziecięcy dla chłopca urządzamy masywnymi meblami

O tym, jak przyjemne wrażenie sprawia regał we wnętrzu pokoju dla chłopca, urządzonego w kolekcji Aeroplane, można się przekonać na załączonych zdjęciach. Można stworzyć zestaw dla małego dziecka tak samo, jak dla ucznia czy studenta. Bardzo nam się podoba elastyczność oferty mebli oraz ich wariabilność, każde łóżko na antresoli można dla dorastającego dziecka zdemontować i zyskać w ten sposób klasyczne niskie łóżko. Wszystko, razem z dekoracjami, łączy wspólny motyw kosmosu. Meble dziecięce z litego drewna są zawsze białe, a dekoracje dziecięce niebieskozielone.

 


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięcy regał z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FT

Dziecięcy regał z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FT

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 360 zł
Dziecięca szafka z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Dziecięca szafka z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 360 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie