ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Regał dziecięcy Summer

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0026-2016
900 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 175 cm
Szerokość: 85 cm
Głębokość: 37 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-niebieski
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Regał dziecięcy Summer z gwarancją wydłużoną do siedmiu lat

Chcesz dla swojego dziecka to najlepsze? W ofercie mebli dziecięcych znaleźć można markowe kolekcje, które ze względu na swoją jakość mogą oferować gwarancję aż na siedem lat. Regał dziecięcy należy właśnie do takiej kategorii. Oferuje cały szereg schowków do odkładania i przechowywania w postaci komody z drzwiczkami w dolnej części lub w postaci umieszczonych nietypowo w górnej części półek. W kolekcji Summer znaleźć można bogatą ofertę elementów, umożliwiających skompletowanie pokoju dziecięcego, ale i pokoju studenckiego, ponieważ łóżko nabyć można z większymi wymiarami.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do siedmiu lat. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Nowoczesny regał Jimi G60.326

Nowoczesny regał Jimi G60.326

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
787 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie