ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Regał dziecięcy Rose

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0073-2016
1 945 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 176 cm
Szerokość: 87 cm
Głębokość: 35 cm
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Regał dziecięcy jako praktyczne uzupełnienie wnętrza

W ofercie markowych mebli z gwrancją wydłużoną do 7 lat mamy do dyspozycji cały szereg elementów do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego. Regał to już prawie tradycyjny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Przedstawiany aktualnie regał kolekcji Rose dodatkowo oferuje naprawdę oryginalny wygląd. Regał podzielony na otwartą część z półkami i i zamkniętą w postaci dwuskrzydłowej szafki. Otwartą część można wykorzystać do ustawienia książek, zabawek lub dekoracji. Najbardziej chyba docenią ten regał uczennice jako uzupełnienie biurka. W ramach kolekcji Rose mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne elementy wyposażenia pokoju dziewczęcego. Nie zabralo nawet dodatków i akcesoriów w postaci lampki, lampy sufitowej, pościeli czy nawet stylowego dywanika.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy, kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do lat 7. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie