ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Regał dziecięcy Crown

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0051-2016
1 606 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 170 cm
Szerokość: 91 cm
Głębokość: 50 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: Bejcowanie i lakierowanie
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-różowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Regał dziecięcy z kolekcji markowych mebli Crown

Markowe meble to nie tylko wysoka jakość, zapewniająca również gwarancję przedłużoną do siedmiu lat, ale również nietypowy design. W przypadku dziecięcego regału oznacza to na przykład w złożony sposób rozdzieloną przestrzeń miejsc do przechowywania, w której poszczególne półki umieszczone są w górnej części. Część dolna regału oferuje natomiast schowki, które można zamknąć. Oferta elementów mebli dziecięcych w kolekcji Crown jest bardzo bogata, dzięki czemu można urządzić wnętrze pokoju dziecięcego dla uczennicy równie dobrze, jak i studenckiego pokoju dla już prawie dorosłej dziewczyny. Łóżko w ramach oferty znajduje się w dwu wymiarach miejsca do spania. Regał jest doskonałym wspólnikiem biurka przede wszystkim dla studiującej dziewczyny, która ma bądź co bądź już więcej obowiązków szkolnych.  

 

Turecki producent koncentruje się na jakości, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Regał dziecięcy Laura

Regał dziecięcy Laura

Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
984 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie