ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Regał Cadore z szufladami Winny black and white

Producent: IL
Kod: IL0064
507 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Regał: 104,5x33x109 cm
Pojemnik tekstylny: 32x32x31
Cena: regał ze 6 pojemnikami
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Regał Cadore z szufladami Winny black and white

Eleganckie, proste, tanie i oryginalne rozwiązanie miejsc do przechowywania. Regał z tekstylnymi szufladami kolekcji Winny to bardzo elastyczne rozwiązanie przestrzeni, nie tylko w salonie. Regał można również zamówić samodzielnie bez szuflad.

Bardzo praktyczne rozwiązanie z możliwością zamówienia dowolnej ilości szuflad. Tylko od potrzeb i fantazji klienta zależy czy zamówi czarne, białe, czy ich dowolną kombinację. Półki regału Cadore można również zapełnić szufladami innych kolorów.

Tekstylne szuflady Winny – wybierz swój ulubiony kolor

Cenowo atrakcyjne rozwiązanie niemieckiego producenta, gwarantującego również wysoką jakość i możliwość wyboru z wielu możliwych kombinacji.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych. 

 

 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie