ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Regał Cadore 9 - 13500060

Producent: IL
Kod: IL032-2014
455 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 109 cm
Szerokość: 104,5 cm
Głębokość: 33 cm
Waga: 31 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Regał Cadore, tani i praktyczny

Oferta regałów niemieckiego producenta z kolekcji Cadore jest bardzo szeroka nie tylko co do wyglądu, ale i zastosowania. Regały te nadają się nie tylko do salonu ale równie dobrze wykorzystać je można na przykład w pokoju dziecięcym. Materiałem do produkcji wszystkich regałów to płyta laminowana białego koloru, i do wszystkich można wykorzystać tekstylne szuflady Winny. Dla lepszej orientacji przytaczamy kilka przykładów.

 

- regał Caboto 13500070
- regał Cadore z różowymi szufladami
- regał Cadore z niebieskimi szufladami
- tekstylne szuflady (boksy) Winny

 

Celem niemieckiego producenta, oprócz wprowadzenia jakościowego produktu, było również umożliwienie szerokich możliwości zastosowania przy zachowaniu niskich kosztów. Uważamy, że realizacja tego zamiaru bez wątpienia się powiodła. Tekstylne szuflady można zamówić w wielu kolorach. Regał można również zamówić samodzielnie bez szuflad. Zamawiając regał z szufladą do każdej półki, mamy prawie nie ograniczone możliwości kolorystyczne.Regał dostarczany w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie