ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pufa dziecięca Fairytale Knight 36-4618-LB-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0065-2015
530 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Průměr: 75 cm
Výška: 23 cm
Objem: 80 litrů
Materiál: látka-PU granule
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Praktyczny i miły dodatek do pokoju dziecięcego z litego drewna

Całkowicie nowy sposób urządzania pokoju dziecięcego dla chłopca, ale tak samo i dla dziewczynki, przedstawia na naszych stronach duński producent mebli z litego drewna. Prócz właściwych elementów poszczególnych mebli zawsze wykonanych w bieli znaleźć tu można dopasowane do każdej kolekcji dekoracje i dodatki, umożliwiające urządzenie wnętrza do najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu osiągamy piękną całość. Dla inspiracji pokazujemy na załączonych zdjęciach kilka projektów pokoju dla dziecka dla małych, czy już nieco większych łobuziaków. Pufa do siedzenia w sympatycznym a przede wszystkim lubianym odcieniu jasnoniebieskim z tematyką rycerską na pewno zyska wielu nabywców. Granulkowy wypełniacz jest bardzo wygodny.Duński producent kładzie nacisk na jakość, jego oferta to meble markowe, dysponujące potrzebnymi certyfikatami. Dostawa w całości. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Fotel dziecięcy Fairytale 36-1030-LB-000

Fotel dziecięcy Fairytale 36-1030-LB-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
632 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie