Projektowanie szafy w przedpokoju Viyana

Producent: Hanah home
Kod: AG00328-2022
  • wysokość 200 cm, szerokość 90 cm, głębokość 35 cm
  • ściana w przedpokoju, która ma sens
  • zestaw do przedpokoju w popularnym białym odcieniu
  • materiał laminat o grubości 18 mm
niedostępne
2 179,05 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 200 cm
Szerokość (cm): 90 cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 48 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Kolor: biały - naturalny kolor drewna
Materiał: płyta laminowana 15 i 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy

Ściana przedpokoju z półką na buty biała, idealna do małej przestrzeni

Również schludny, stylowy, krótko mówiąc, aby dać właściwe pierwsze wrażenie o swoim domu. Meble do przedpokoju z pewnością przybierają wiele form i czasami trudno jest wybrać w dzisiejszym dużym wyborze. Na szczęście w dzisiejszych czasach rozwiązanie jest bardzo proste, gdyż z pewnością istnieje szeroki wybór różnych mebli do przedpokoju. Na naszej stronie jednak przede wszystkim lubimy dodawać designerskie elementy, które są czymś innym. Oryginalne. Śmiemy twierdzić, że ścianka do przedpokoju, którą teraz Ci prezentujemy jest oryginalna i inna. Przestrzeń do przechowywania, którą otrzymujesz jest również zaskakująco duża. Dzięki projektowi można schować wiele rzeczy.

Zestaw do przedpokoju, który ma dla nas sens i dzięki neutralnemu, kolorowemu wzornictwu będzie pasował wszędzie. Zabezpieczy wszystko na małej przestrzeni, dlatego chętnie polecamytenelegancki zestaw do przedpokoju do mniejszychprzedpokojów, ale także dośrednich, np. mieszkań z prefabrykatów. Popularny odcień imitacji drewna orzechowego w połączeniu z białymi elementami jest również jednym z najbardziej poszukiwanych. Czarny odcień w postaci metalowych haczyków, uchwytów i podstaw całego zestawu to naprawdę bardzo oryginalne rozwiązanie, w minimalistycznym wydaniu. Na naszej stronie możesz wybierać z całej gamy tych minimalistycznych zestawów do przedpokoju w różnych wzorach i odcieniach, a szczegółowe wymiary wszystkich elementów znajdziesz także na zdjęciach poglądowych.

Meble Aldo - design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów niesie ze sobą pewien ciężar wiarygodnej firmy dla Państwa klientów. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako dealer meblowy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem u kilku producentów. Ponadto dla Państwa, jako klientów, ekskluzywne przedstawicielstwo ma urok nadania wnętrzu pokoju dziecięcego oryginalności i nieszablonowości. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które Wy klienci musicie zdobyć i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Śledz nas w mediach społecznościowych