Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktyczne meble za grosze

Wielu z nas rozwiązywało już kiedyś ten problem, mały dom czy mieszkanie z małymi pokojami w których każdy centymetr powierzchni ma wagę złota. Dzisiejszy artykuł jest próbą zgłębienia tajników takich właśnie aranżacji. W dzisiejszym artykule spróbujemy przedstawić Państwu ofertę francuskiego producenta, zawierającą rozwiązania idealnie nadające się nawet do najmniejszych pomieszczeń. Przedstawimy praktyczne szafki i skrzynki potrafiące wykorzystać najmniejszą przestrzeń toalety lub łazienki. Meble co prawda niepozorne ale bardzo praktyczne i w dodatku bardzo tanie.

 

Przestrzeń do przechowywania w toalecie

Papier toaletowy ma to dosiebie żejest niezbędny, a lubi się kończyć w najmniej odpowiednim momencie. Rozwiązaniem mogą być mało estetyczne piramidki z rolek papieru ustawiane w różnych miejscach toalety, ale przyznają nam Państwo rację, że rozwiązanie przedstawione na zdjęciach poniżej, jest praktyczniejsze i bardziej estetyczne. Poza tym prezentowany mebel rozwiązuje również problem umieszczenia środków czyszczących, ściereczek czy odświeżaczy. 

 

 Szafka łazienkowa Fit biała wysoka       

 

Pokazane na dołączonych zdjęciach rozwiązanie, umiejętnie wykorzystuje (niewykorzystaną z reguły) przestrzeń nad toaletą. Praktyczna półka do odkładania dopełniona szafką do umieszczenia środków czyszczących oraz kolejną półką. Niepozorny na pierwszy rzut oka mebel oferuje sporo przestrzeni do przechowywania, rozwiązującej w elegancki sposób sporo często napotykanych w toaletach problemów. Na tym meblu jednak oferta praktycznych i tanich rozwiązań się nie kończy. Francuski producent oferuje nam bowiem kolejne praktyczne rozwiązanie.

 

 

                                                            

 

Przedstawione na zdjęciach powyżej rozwiązanie przeznaczone jest do toalet i łazienek w których nie możemy wykorzystać pierwszej propozycji. Powody mogą być różne (okienko na toaletą, wentylacja , grzejnik lub ogrzewacz wody) ale rozwiązanie podobne. Prezentowany mebel w podobnie praktyczny i elegancki sposób rozwiązuje problemy z zapasami papieru toaletowego czy środkami czyszczącymi. Przedstawiony wyżej mebel dostępny jest w kilku kombinacjach kolorystycznych lub kompletnie białym wykonaniu. Rozwiązanie praktyczne, eleganckie i tanie. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że zyska sobie popularność i znajdzie zastosowanie w wielu aranżacjach.