Ponadczasowa ściana mieszkalna Isola pomarańczowa

Producent: Trasman
Kod: TRS003-2022
  • całkowita szerokość ściany 300 cm
  • szczegółowe wymiary widoczne na zdjęciach
  • ponadczasowy design i odcienie od hiszpańskiego producenta
  • wysoka jakość, wykończenie fornirem
niedostępne
7 242,20 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): zgodnie z zawieszeniem górnej półki
Szerokość (cm): 300 cm
Głębokość: 54 cm
Kolor: Jasny dąb, Wenge, żółty, pomarańczowy
Materiał: Płyta laminowana 16 i 25 mm
Wykończenie: okleina
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy

Kochamy nieszablonowe projekty, uwielbiamy nieszablonowe, modne odcienie

Z meblami Aldo Twój dom z pewnością będzie oryginalny. Kolekcja Isola hiszpańskiego producenta reprezentuje największą ofertę ścian mieszkalnych w różnorodnych wzorach. Wspólnym mianownikiem jest wykończenie drzwi szafek na wysoki połysk oraz bardzo wysoka jakość. Grubość paneli laminowanych wynosi od 18 do 25 mm, jest to grubość, która w znacznym stopniu wpływa na stabilność i wytrzymałość ściany żywej. Kolejnym czynnikiem, który bardzo wpływa na jakość ściany mieszkalnej jest wykończenie, które nie jest wykonane poprzez przyklejenie jakiejkolwiek folii papierowej, ale poprzez klasyczne okleinowanie.

Wykończenie, które zwiększa odporność mechaniczną powierzchni mebla, ale także stabilność odcieni, które nie zmieniają się nawet po latach. Producent postawił na kontrastowe, ale bardzo eleganckie połączenie odcieni, czyli ciemnobrązowego dekoru wenge, imitacji jasnego dębu oraz kilku odcieni pomarańczu, przechodzącego w żółty.
Ściana dzienna Isola reprezentuje najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, a Twój salonmoże być urządzony w bardzo oryginalny sposób. Ściana dzienna szanuje również prostotę w użytkowaniu. Szafki z mechanizmem uchylnym, szafki w białym połysku wtedy zawsze z jedną półką jako układ wewnętrzny. Można wybrać z wielu innych opcji kolorystycznych. Dostawa ściany salonowej w częściach, przy czym wymagany jest montaż według instrukcji.

Wyłączna sprzedaż dla Republiki Czeskiej

Hiszpańskie meble dziecięce zdobyły wielu klientów swoim nowym, wyjątkowym podejściem do urządzania pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe w bardzo nowoczesnym designie i z możliwością wyboru wielu pastelowych odcieni to dokładnie to, czego brakowało na naszym rynku i z przyjemnością prezentujemy projekt hiszpańskiego producenta na naszej stronie internetowej jako wyjątkową ofertę na wyłączność.

Trasman
Hiszpański producent jest jednym z tych, którzy stawiają przede wszystkim na nowoczesne wzornictwo, które projektowane jest zgodnie z zasadami ergonomii życia. Jego pismo jest łatwo rozpoznawalne, wzornictwo jest bardzo różnorodne, podobnie jak szeroka gama odcieni do wyboru. Tradycja producenta jest wieloletnia i z całą pewnością jest gwarancją najwyższej jakości dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Meble dziecięce hiszpańskiego producenta są bardzo praktyczne i szanują wymiary pomieszczenia, dlatego sprawdzą się także w niewielkich wnętrzach.

Śledz nas w mediach społecznościowych