ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Pokój niemowlęcy Zoe P0H

Producent: Gaut
Kod: GA00176-2015
4 097 zł
Dostępność:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Łóżeczko niemowlęce: 65x85x124 cm
Komoda dziecięca: 95x93x45 cm
Przewijak: 60x99x83 cm
Szafa: 101x186x59 cm
Powierzchnia spania: 60 x 120 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Niemowlęcy pokój dla dziewcząt i chłopców

Dla kolekcji mebli niemowlęcych Zoe francuski producent wybrał neutralną kolorystykę w połączeniu kolorów białego z szarym. Dzięki neutralnej kolorystyce zestaw nadaje się jak dla dziewczynek tak i dla chłopców, wystarczy tylko pokój dziecięcy odpowiednio uzupełnić dekoracjami. W kolekcji Zoe jest również rozkładane łóżeczko dziecięce, umożliwiające rozwiązanie miejsce do spania od narodzin do wieku dorosłego. Jeżeli jednak poszukują Państwo typowo niemowlęcego zestawu, to ten aktualnie przedstawiany idealnie się nadaje. Łóżeczko oferuje powierzchnię spania 60x120 cm. Stelaż w cenie łóżeczka umożliwia pozycjonowanie w dwu poziomach. Komoda do przewijania to jeden z najbezpieczniejszych sposobów przewijania dziecka, dzięki któremu rodzice mają dosłownie w zasięgu ręki wszystkie niezbędne do przewijania akcesoria. Ostatnim elementem zestawu jest tradycyjna szafa.

 

Francuski producent przedstawia jakościowe, markowe meble. Również dzięki temu potrafi zaoferować meble o długim okresie eksploatacji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa szafy w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Kolekcja mebli dziecięcych Zoe nie tylko dla niemowląt

Jak już wspominaliśmy na wstępie, kolekcja Zoe obejmuje również łóżeczko z możliwością rozłożenia do postaci łóżka pod materac 90x190 cm i komody. Rozwiązanie umożliwiające korzystanie z mebli od narodzin do wieku dorosłego. Wybierać więc można pomiędzy łóżeczkiem z możliwością wykorzystania od narodzin do mniej więcej trzech lat, lub łóżeczkiem od narodzin do dorosłości. Które rozwiązanie wybrać zależy tylko od woli i potrzeb klienta.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dla dzieci Little Town P69

Pokój dla dzieci Little Town P69

Dostępność
3 - 4 tygodnie
3 630 zł
Pokój niemowlęcy P´tits

Pokój niemowlęcy P´tits

Dostępność
3 - 4 tygodnie
3 815 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie