ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Pokój niemowlęcy dla chłopców Sailing 10.516

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00132-2016
Dostępność:
niedostępne
Łóżeczko niemowlęce:189x112x94
3 958 zł
Komoda: 100x92x50
2 230 zł
Szafa: 138x211x64
4 214 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 80x130 - 80x180 cm
Nośność: 80 kg
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: ekologiczny lakier
Kolor: biały, niebieski, ciemno kasztanowy
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Pokój niemowlęcy dla chłopca

Elegancki, tematycznie stylizowany pokój dziecięcy z kolekcji markowych mebli Sailing z gwarancją wydłużoną do 7 lat. Przedstawiany zestaw pokoju niemowlęcego nie jest jedyną alternatywą wyposażenia pokoju meblami kolekcji Sailing. Dzięki szerokiej ofercie pojedynczych elementów wyposażenia oraz możliwości wyboru kilku rozwiązań miejsc do spania, meble tej kolekcji mogą być wykorzystywane od narodzin aż do dorosłości. Oprócz możliwości wyboru z dwu modeli łóżeczka niemowlęcego, mamy również do dyspozycji łóżko dla ucznia i studenta. Meble typu komoda czy szafa również mogą być wykorzystane nie tylko dla niemowląt, ale również dla znacznie starszych dzieci.

Wracając jednak do pokoju niemowlęcego, to jego podstawą jest rozkładane łóżeczko niemowlęce z komodą i praktyczną szufladą. Łóżeczko oferuje powierzchnię spania 80x130 cm i umożliwia rozłożenie do postaci łóżka dziecięcego pod materac 80x180 cm, co pozwala na jego wykorzystanie do 14 czy nawet 15 lat dziecka. Dzięki znacznemu wydłużeniu okresu eksploatacji, to mimo wyższej ceny zestawu możemy jego zakup określić jako opłacalną inwestycję. Wysoka jakość mebli gwarantuje możliwość ich bezproblemowego wykorzystania przez cały okres.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy, kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Cena łóżeczka ze stelażem, szufladą i komodą, bez materaca. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie