ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy z litego drewna Indian Girl-Basic

Producent: HoppeK
Kod: HPK00194-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: Basic-A9-1-208x145x101 cm
1 810 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Dekoracja: namiot-90x90x170 cm
780 zł
Dekoracja-pufa: średnica 75x23/80 L
530 zł
Meble dziecięce: 2 krzesełka, stolik, ława
950 zł
Narzuta tekstylna: zestaw dla całego kompletu
194 zł
Regał: z drzwiami-87x169x42
2 850 zł

Dane produktu

Kontener z szufladami: pianka
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Obciążenie: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dziewcząt

Bardzo nietypowy projekt pokoju dziecięcego dla dziewcząt, można powiedzieć jedyny w swoim rodzaju, przedstawia duński producent mebli dziecięcych z litego drewna. Biały kolor mebli kontrastujący z kolorowymi dekoracjami dodającymi wystrojowi wnętrza specyficzny urok i atmosferę. Kolekcja Indian Girl, jak wypływa już z samej nazwy kolekcji, tematycznie powiązana jest z życiem Indian i atmosferą dzikiego zachodu. W podobnym klimacie zachowany jest również pokój dziecięcy z litego drewna dla chłopców z kolekcji Cowboy. W wypadku rodzeństwa płci przeciwnych pokoje dziecięce tych dwu kolekcji harmonijnie współdziałają i wręcz wzywają do wspólnych gier i zabaw. Prezentowany pokój dziecięcy z możliwością wyboru pojedynczych elementów może być wykorzystany do wyposażenia pokoju dla dwójki dziewcząt. Duński producent oferuje również łóżka piętrowe, czy łóżka z dostawką. Kolekcja jest obszerna i elastyczna.

Duński producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na oferowanie poszerzonej gwarancji od 3-5 lat. Materiałem do produkcji jest drewno sosnowe wykończone przezroczystym wodorozcieńczalnym lakierem. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Dekoracje tworzące atmosferę pokoju dziecięcego

W koncepcji duńskiego producenta elementem tworzącym atmosferę pokoju dziecięcego są tematyczne dekoracje. Kolorystyka dekoracji jest zharmonizowana z meblami. W prezentowanym projekcie miejsce do spania jest rozwiązane łóżkiem na antresoli z powierzchnią spania 90x200 cm, które można rozłożyć na klasyczne łóżko, bardziej odpowiednie dla studentów. Również dekoracje można usunąć.

W projekcie zestawu znajduje się kilka dekoracji takich jak poduszki dekoracyjne, tkanina dekoracyjna po obwodzie łóżka, pufa, kieszenie do zawieszenia czy dekoracyjny namiot. Oczywiście wybór dekoracji zależy od potrzeb i fantazji klienta. Warto jeszcze wspomnieć o zestawie stolika dziecięcego z krzesełkami i ławą z przestrzenią do przechowywania. Zestaw odpowiedni dla dzieci do lat 6-ciu, zanim będą potrzebować klasyczne biurko.

Do łóżka można również zamówić materac ze zdejmowaną narzutą.
W prezentowanym projekcie wybraliśmy jasno niebieską narzutę, ale wybierać można z wielu innych kolorów.

Materace – duński producent, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, zdejmowana narzuta. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200 cm.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 603 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie