ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy z litego drewna Flower Power-XXL-A6-1

Producent: HoppeK-S
Kod: HPK00162-2015
Przybliżony czas dostawy:
na magazynie - bez możliwości odroczenia
Transport Darmowy
Łóżko dziecięce: XXL-A6-1-209x150x104 cm
2 386 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Kontener z szufladami: pianka
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Obciążenie: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy z litego drewna z możliwością przemiany na pokój dla studentki

Projekt pokoju dziecięcego taki, jak pokazano na zdjęciu, spodoba się przede wszystkim mniejszym dziewczynkom i uczennicom. Ponieważ jednak oferta mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta jest bardzo elastyczna, umożliwia w bardzo prosty sposób dzięki paru zmianom dotychczasowe wnętrze przetworzyć na pokój studencki. Najpierw trzeba eliminować niepotrzebne już dekoracje, jak na przykład kolumnę z tkaniny w przypadku łóżka na antresoli lub domek z tkaniny. Drugim, ważnym krokiem jest w gruncie rzeczy bardzo prosty demontaż łóżka, które w ten sposób można obniżyć i uzyskać tym sposobem klasyczne łóżko dla większej dziewczyny, z wymiarami pod materac 90x200 cm. W ramach naszej oferty wówczas wystarczy wybrać odpowiednie biurko z litego drewna w identycznym stylu, z tego samego materiału, w białym odcieniu, zgodnie z pozostałymi składnikami wyposażenia pokoju. Natomiast dla na razie mniejszej dziewczynki oferta w podstawowym zestawie proponuje inne składniki.

Producent duński stawia na pierwszym miejscu na wielofunkcyjność i wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Królestwo dla małej dziewczynki, pokój dziecięcy pełny dekoracji i akcesoriów

To, co przykuje uwagę małej dziewczynki, to niewątpliwie wielokolorowe dekoracje takie, jak pluszak, w projekcie potraktowany jako praktyczny stolik, różowe rozkładane krzesełka i na pewno też dekoracyjne poduszki. Wszystkie dekoracje można nabywać samodzielnie, jeżeli korzystać będą z pokoju dwie dziewczynki, może każda z nich mieć swój fotelik. Oferta tej kolekcji dysponuje również rozwiązaniami miejsca do spania dla dwójki czy nawet trójki dziewczynek, oczywiście za pośrednictwem szerokiej oferty piętrowych łóżek oraz łóżek z dodatkową leżanką. Jeżeli dzieci jest więcej, warto się zastanowić nad zestawem mebli dziecięcych dla maluchów, ze stolikami, krzesełkami czy ławkami z litego drewna, zawierającymi miejsce do przechowywania różnych rzeczy. W kolekcji duńskiego producenta podoba nam się możliwość indywidualnego potraktowania każdego konkretnego wnętrza.

Łóżko można wyposażyć w materac z wymienialnym pokrowcem, w naszym przypadku wybraliśmy różowy, do wyboru jest ich jednak o wiele więcej.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.