ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy z litego drewna Flower Power-Basic-A9-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00164-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: Basic-A9-1-208x145x101 cm
1 810 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Regał: 4 półki-90/82x69x41,5 cm
680 zł
Regał: z kurtynką-87x169x42
2 490 zł

Dane produktu

Kontener z szufladami: pianka
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Obciążenie: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dziewczynki, pełny dekoracji, akcesoriów i sytych kolorów

Projekt pokoju dziecięcego z litego drewna duńskiego producenta, który tworzy go za pośrednictwem dekoracji i dodatków, wykonanych w sytych kolorach, lubianych przez dziewczynki. Nie brak tu czerwieni, ciemnego różu, pomarańczy, a wszystko w kontraście z bielą mebli dziecięcych z litego drewna. Projekt jest tylko fragmentem tego, co w kolekcji Flower Power można znaleźć. Duński producent proponuje naszym dzieciom całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego, oczywiście nie może zabraknąć pokojów z litego drewna dla chłopców. To, co nam się jednak w ofercie duńskiego producenta podoba najbardziej, to jej elastyczność, możliwość ciągłych zmian wnętrz.

Aldo poleca: łóżko na antresoli można zmienić na klasyczne łóżko dla studentki

Producent duński, specjalizujący się w produkcji mebli dziecięcych z litego drewna, stawia na wysoką jakość. Meble posiadają wymagane certyfikaty z gwarancją przedłużoną do 36 miesięcy. Drewno sosnowe, z którego meble są wykonane, pokryte jest wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu białym z widoczną delikatną strukturą drewna. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 
Co pokój dziecięcy oferuje?

Jak już zostało powiedziane, łóżko dziecięce, które w projekcie przeznaczone jest raczej dla małej dziewczynki, można poprzez demontaż lub obniżenie zmienić na klasyczne łóżko dziecięce dla studentki. W trakcie dorastania stopniowo można dekoracje dziecięce usuwać, a może naodwrót dla małej dziewczynki znaleźć w tej kolekcji jeszcze jakieś nowe. Nie brak tu ślizgawki do łóżka, kolumny z tkaniny, baldachimu czy krzesełek dziecięcych i stolika z pokryciem z tkaniny. Ta kolekcja w żaden sposób fantazji nie ogranicza.

Łóżko można wyposażyć w materac z wymienialnym pokrowcem w kilku kolorach do wyboru, wszystko duńskiego producenta.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm.


Dekoracje dziecięce dla dziewcząt

To, co przede wszystkim decyduje o czarującym nastroju pokoju dziecięcego, to sztuka doboru odpowiednich dekoracji i dodatków. Dlaczego zatem nie pozwolić się inspirować przez duńskich projektantów. W karcie produktu pokazane są również inne dekoracje, dopasowane do tego projektu wnętrz.
Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 603 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie