ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy z litego drewna dla małych dziewcząt Butterfly

Producent: HoppeK
Kod: HPK00120-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A12-1-209x114x197 cm
2 922 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
525 zł
Wieża z tkaniny: średnica 45 cm, wysokość 185
449 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
2 225 zł
Szafa: 100x200x65
3 349 zł
Półka: 35x26x20
225 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Kontener z szufladami: pianka
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Obciążenie: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy, w którym dziewczynka nie będzie się nudzić

Celem projektu pokoju dziecięcego z litego drewna dla dziewczynki, która nie lubi zbyt długo siedzieć na miejscu, było stworzenie środowiska, w którym na pewno nie będzie się nudzić. Zamiar duńskiego producenta udało się w pełni wykonać. Projekt pokoju dla dziewczynki zawiera łóżko ze ślizgawką i kolumną, domek w postaci tkaniny wokół łóżka, wiele dekoracji, które nawet nie są podane w projekcie, a wszystko uzupełnione o piękną komodę i szafę również z litego drewna. Do dyspozycji jest też materac z wymienialnym pokrowcem w kilku odcieniach. Oferta mebli z litego drewna jest bardzo elastyczna, można na przykład poprzez obniżenie łóżka umieszczonego na antresoli, oddzielenie ślizgawki i kolumny z tkaniny utworzyć klasyczne dziecięce łóżko dla studentki. Pokój wystarczy uzupełnić o białe biurko z litego drewna i pomieszczenie dla studentki gotowe. Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego. Fantazja nie zna tu ograniczeń.


Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

Do pokoju dziecięcego nie tylko meble, ale i dekoracje

Kolekcja Butterfly jest odpowiednim rozwiązaniem również w trakcie urządzania pokoju dziecięcego dla chłopca. Zmiana dekoracji i akcesoriów pozwoli podzielić pomieszczenie na część dla chłopca a drugą dla dziewczynki z zachowaniem harmonijności całego pokoju. Dla chłopca wybieramy ciemnoniebieski pokrowiec na materac, dla dziewczynki jasnoróżowy i w ten sam sposób można kontynuować. Chłopcu można zostawić łóżko ze ślizgawką i kolumną, a dla dziewczynki można nabyć łóżko dziecięce z baldachimem. Możliwości i pomysłów możemy dzięki tej kolekcji mieć mnóstwo.

Materaceduńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, które są naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do tego łóżka.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.