ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy z litego drewna dla małych dziewcząt Butterfly

Producent: HoppeK
Kod: HPK00120-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A12-1-209x114x197 cm
2 731 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Wieża z tkaniny: średnica 45 cm, wysokość 185
420 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
2 080 zł
Szafa: 100x200x65
3 130 zł
Półka: 35x26x20
211 zł

Dane produktu

Kontener z szufladami: pianka
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Nośność: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy, w którym dziewczynka nie będzie się nudzić

Celem projektu pokoju dziecięcego z litego drewna dla dziewczynki, która nie lubi zbyt długo siedzieć na miejscu, było stworzenie środowiska, w którym na pewno nie będzie się nudzić. Zamiar duńskiego producenta udało się w pełni wykonać. Projekt pokoju dla dziewczynki zawiera łóżko ze ślizgawką i kolumną, domek w postaci tkaniny wokół łóżka, wiele dekoracji, które nawet nie są podane w projekcie, a wszystko uzupełnione o piękną komodę i szafę również z litego drewna. Do dyspozycji jest też materac z wymienialnym pokrowcem w kilku odcieniach. Oferta mebli z litego drewna jest bardzo elastyczna, można na przykład poprzez obniżenie łóżka umieszczonego na antresoli, oddzielenie ślizgawki i kolumny z tkaniny utworzyć klasyczne dziecięce łóżko dla studentki. Pokój wystarczy uzupełnić o białe biurko z litego drewna i pomieszczenie dla studentki gotowe. Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego. Fantazja nie zna tu ograniczeń.


Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

Do pokoju dziecięcego nie tylko meble, ale i dekoracje

Kolekcja Butterfly jest odpowiednim rozwiązaniem również w trakcie urządzania pokoju dziecięcego dla chłopca. Zmiana dekoracji i akcesoriów pozwoli podzielić pomieszczenie na część dla chłopca a drugą dla dziewczynki z zachowaniem harmonijności całego pokoju. Dla chłopca wybieramy ciemnoniebieski pokrowiec na materac, dla dziewczynki jasnoróżowy i w ten sam sposób można kontynuować. Chłopcu można zostawić łóżko ze ślizgawką i kolumną, a dla dziewczynki można nabyć łóżko dziecięce z baldachimem. Możliwości i pomysłów możemy dzięki tej kolekcji mieć mnóstwo.

Materaceduńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, które są naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do tego łóżka.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięcy pokój z litego drewna Space-milieu 1

Dziecięcy pokój z litego drewna Space-milieu 1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 415 zł
Dziecięcy pokój z litego drewna Fairytale FT-Flower II

Dziecięcy pokój z litego drewna Fairytale FT-Flower II

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 489 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie