ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwu chłopców Cowboy-deluxe-A3-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00150-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: deluxe-A3-1-212x90x96 cm
1 821 zł
Szuflada pod łóżko: dostawka-197x35x94,5 cm
1 700 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Biurko: 138x76x70
1 390 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
2 080 zł
Materac dziecięcy: z narzutą-190x9x90
591 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 90x200 cm
Nośność: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Kontener z szufladami: pianka

Pokoju dziecięcego dla dwu chłopców nie tworzy tylko piętrowe łóżko

Jeżeli rodzicom nie odpowiada rozwiązanie miejsca do spania dla dwójki dzieci przy pomocy piętrowego łóżka, mogą skierować uwagę na inne, również bardzo popularne rozwiązanie, jakim jest łóżko z dodatkową leżanką. W projekcie pokoju dziecięcego jest leżanka na kółkach uzupełniona ponadto o zestaw dwu szuflad, można ją zresztą jako samodzielne łóżko umieścić gdziekolwiek w pokoju. Górne łóżko i leżankę można wyposażyć w materace z wymienialnymi pokrowcami, wszystko z oferty duńskiego producenta. Pokrowce są w kilku odcieniach do wyboru. W ofercie samodzielnych elementów ponadto znajdziemy biurko, dwa krzesełka, komodę ze szufladami oraz szereg dekoracji takich, jak poduszki czy pluszak do siedzenia. Oczywiście pokój dziecięcy można uzupełnić o inne meble i dekoracje, które nie są pokazane w naszym projekcie, ale w ofercie mebli dziecięcych z litego drewna można je znaleźć. Na przykład jeżeli potrzebna jest szafa, lub większa ilość dekoracji.

Producent duński stawia na wysoką jakość, dlatego też oferuje przedłużoną gwarancję od 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

W pokoju dziecięcym dla dwu chłopców trzeba oszczędzać miejsce

Najwięcej miejsca, które można poświęcić do stworzenia terenu do zabawy, można uzyskać dzięki nabyciu wielofunkcyjnego łóżka, a więc takiego, które daje dwa miejsca do spania w jednym miejscu, jak na przykład piętrowe łóżko lub jak w naszym wypadku lóżko w dodatkową leżanką. Takie łóżka bez wątpienia zajmują mniej miejsca, niż dwa łóżka samodzielne. Można powiedzieć, że projekty pokojów dziecięcych duńskiego producenta dzięki bogatej ofercie dekoracji i funkcjonalnego dizajnu mebli są całkowicie nowym sposobem urządzania wnętrz. Wszystko jest bardzo elastyczne, w każdej kolekcji spotkać można setki możliwości choćby dzięki bogatej ofercie łóżek dla dzieci.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 12 cm. Możliwość wybrania pokrowca z kilku odcieni 
 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-XXL-A6-1

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-XXL-A6-1

Dostępność
3-4 tygodnie
od 2 490 zł
Dekoracyjne poduszki Cowboy 36-2013-CW-000

Dekoracyjne poduszki Cowboy 36-2013-CW-000

Dostępność
3-4 tygodnie
340 zł

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie