ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki dzieci Space

Producent: HoppeK
Kod: HPK0015-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko piętrowe: 208x170x102
3 199 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-45x19x58 cm
400 zł
Materac dziecięcy: niebieski 1 częściowy pokrowiec 90x200
740 zł
Materac dziecięcy: zielony 4 częściowy pokrowiec 90x200
784 zł
Szafa 2D: 100x201x65
3 130 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: dla obu łóżek 90x200 cm
Nośność: dla obu łóżek 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Kontener z szufladami: pianka

Oryginalny projekt pokoju dziecięcego Space dla małych kosmonautów

Oferta duńskiego producenta to nie tylko szeroka gama bardzo funkcjonalnych dziecięcych mebli z litego drewna, ale też możliwość urządzenia pokoju dziecięcego zgodnie z zainteresowaniami dzieci. Prezentujemy teraz projekt pokoju dziecięcego tematycznie nazwanego Space, czyli wszechświat. Projekt jest przemyślany do najdrobniejszych szczegółów, nie brak dekoracyjnych poduszek, nawet materac z wymienialnym pokrowcem w wersji niebieskiej i zielonej, fotelik dziecięcy, namiot oraz pluszak do siedzenia w postaci stolika konferencyjnego. Wszystko to jest do dyspozycji. Duński producent oferuje całkowicie nowy sposób urządzania dziecięcego pokoju.

Nie chodzi już tylko o „zwyczajne“ sprzedawanie mebli. Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Łóżko ze stelażem w cenie. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

Zaczynamy od dziecięcego piętrowego łóżka

Dziecięce piętrowe łóżko wykorzystać można na dwa sposoby. Górne łóżko jest niezmienne, natomiast dolne łóżko można kilkoma ruchami zamienić na praktyczne biurko z ławami.

Materac pod górne łóżko - rozmiary 90x200 cm, materac jednoczęściowy, niebieski wymienialny pokrowiec

Materac pod dolne łóżko - rozmiary 90x200 cm, materac czteroczęściowy do wykorzystania jako siedzenie i oparcia, zielony wymienialny pokrowiec

Parametry techniczne materaca –certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt, wysokość jedno- i czteroczęściowego materaca 9 cm.

Piętrowe łóżko ma też dostatecznie wysoką barierkę wokół górnego łóżka, uniemożliwiającą wypadnięcie dziecka. Pod dolnym łóżkiem można umieścić szuflady pełniące funkcję miejsca do przechowywania. Szafa w klasycznym dwudrzwiowym wykonaniu lub jako rogówka. Układ wewnętrzny szafy pokazany jest na załączonym zdjęciu.

Biurko z litego drewna w białej wersji
(o ile stół w ramach piętrowego łóżka nie będzie wykorzystywany do pisania) jest do wyboru, to również propozycja duńskiego producenta.
- proste biurko
- biurko ze szufladkami
- biurko z kontenerem na kółkach 
 

Dekoracje z kolekcji Space w pokoju dziecięcym

Dekoracji w kolekcji Space znajdziemy oczywiście o wiele więcej, niż pokazano w projekcie pokoju dziecięcego. Każdy sam może wybierać z szerokiej oferty, zgodnie z życzeniami dziecka. Dekoracje widoczne są również na uzupełniających zdjęciach a biorąc pod uwagę ich znaczenie dla ukształtowania charakteru całego pokoju dziecięcego jest ich cena bardzo rozsądna. .

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie