ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy z litego drewna dla chłopca My color-Basic-Blue

Producent: HoppeK
Kod: HPK00250-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 79-09A-208x56x98 cm
1 180 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw -79-000-182x19x60 cm
493 zł
Krzesło dziecięce: niebieskie-28x50x28
156 zł
Krzesło dziecięce: zielone-28x50x28
156 zł
Stół: niebieski-50x47x50
195 zł

Dane produktu

Kolor: niebiesko zielony
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Obciążenie: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy z litego drewna w tradycyjnych odcieniach dla chłopca

Szukamy rozwiązania dla pokoju dziecięcego z litego drewna, ale naturalny odcień drewna sosnowego wydaje się zbyt nieciekawy? W kolekcjach duńskiego producenta znaleźć możemy bogatą ofertę chyba wszystkich dostępnych odcieni, a my prezentujemy teraz pokój dla chłopca w tradycyjnych kolorach, jakimi są niebieski i zielony. Do wyboru są oczywiście również inne odcienie, nie brak też oferty wyposażenia do pokoju dziecięcego z litego drewna dla dziewczynki, oczywiście w kolorze różowym. Projekt pokoju dziecięcego duńskiego producenta to jednak nie tylko ciekawe, można powiedzieć oryginalne odcienie. Pokój urządzony jest bardzo praktycznie, łóżko dziecięce zawiera zestaw dwu szuflad,  w projekcie znajduje się również praktyczny kontener na kółkach oraz  tak bardzo lubiany zwłaszcza przez mniejsze dzieci zestaw, w którego skład wchodzi stół i dwa krzesełka. Wszystko z drewna sosnowego w dziecięcych odcieniach

 

Duński producent oferuje całkowicie nowy sposób urządzania pokoju dziecięcego. Nie chodzi o „zwyczajne“ sprzedawanie mebli. Stawia na wysoką jakość, dlatego też może zaoferować gwarancję przedłużoną od 3 do 5 lat. Materiał drewno sosnowe opracowany jest z wykorzystaniem wodorozpuszczalnych lakierów w odcieniu danej kolekcji. W cenie wliczony jest stelaż. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Bezpłatny transport na terenie całego kraju

 

 

W pokoju dla dziecka ważna jest przede wszystkim jakość mebli

Dodać do tego można, że z całą pewnością najważniejsze jest  łóżko dziecięce oraz materace, obydwa składniki muszą być bardzo jakościowe. Tylko w ten sposób można dziecku zapewnić zdrowe spanie, a tym samym właściwy rozwój dziecka. Pozostałe meble dobieramy odpowiednio do wieku dziecka. Jeśli nie chodzi jeszcze do szkoły, to naszym zdaniem warto zdecydować się na zestaw mebli dziecięcych, w skład którego wchodzi stolik i dwa krzesełka, wszystko dopasowane wymiarami do mniejszych dzieci. Kiedy dziecko zacznie chodzić do szkoły, nadejdzie czas na nabycie biurka z litego drewna.

 

Drewno sosnowe duńskiego producenta jest jakościowe, bez skaz i sęków, żeby nie dochodziło do deformacji pod wpływem środowiska. Powierzchnia jest gładka, lakier nieszkodliwy dla zdrowia. Wybrać do pokoju dziecięcego meble z drewna to na pewno krok we właściwym kierunku.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.