ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-Basic-A9-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00148-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: Basic-A9-1-208x145x101 cm
1 755 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Wieża z tkaniny: średnica 45 cm, wysokość 185
426 zł
Meble dziecięce: 2 krzesełka, stolik, ława
920 zł
Narzuta tekstylna: zestaw dla całego kompletu
192 zł
Szafa: 100x200x65
3 031 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
1 944 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Kontener z szufladami: pianka

Nietypowe rozwiązanie pokoju dziecięcego dla małych i większych chłopców

Wydaje się, że propozycja nie jest odpowiednia dla większego chłopca? W takim razie w wyższym wieku dziecka wystarczy zdjąć tematyczne dekoracje a wysokie łóżko obniżyć poprzez prosty demontaż do postaci klasycznego łóżka dla studenta. Praktyczne rozwiązanie będzie służyć przez kolejne kilka lat a dziecko stale może być zadowolone. W wyższym wieku wystarczy zestaw mebli dziecięcych ze stolikiem i krzesłami zamienić na klasyczne biurko dla ucznia. W ramach oferty mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji duńskiego producenta staramy się zawsze przedstawiać propozycje urządzenia pokoju dziecięcego na kilka lat i w różnych wariantach. Wróćmy jednak na sam początek. Pokój dziecięcy Cowboy przeznaczony jest tematycznie dla chłopców, którzy uwielbiają przygody z Dzikiego Zachodu. W zestawie jest wszystko, co dziecku jest potrzebne. O ofercie elementów lub ich doboru, podobnie jak dekoracji decyduje nabywca i jego dzieci.

 

Oferta mebli dziecięcych duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego. Nie chodzi tylko o "zwyczajne" sprzedawanie mebli. Stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiałem jest drewno sosnowe pokryte białym wodorozpuszczalnym lakierem. W cenie łóżka wliczony jest stelaż. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

Co w pokoju dla dziecka jest ważne a co nie?

Najważniejszym składnikiem pokoju dziecięcego jest jakościowe dziecięce łóżko oraz tak samo jakościowe materace. Obowiązkiem rodziców jest niewątpliwie stwarzać dziecku jak najlepsze warunki rozwoju, a jakość snu jest jednym z faktorów, które o nim decydują. Łóżko na antresoli z rozmiarem miejsca do spania 90x200 cm jest nie tylko jakościowe, ale i bezpieczne. Nie brakuje barierki wokół całego łóżka. Praktyczne schodki stanowią komfort, również stelaż wykonany jest z jakościowego sosnowego drewna. Do oferty pokojów dziecięcych zaszeregowaliśmy również materace z wymienialnymi pokrowcami duńskiego producenta, ponieważ o ich niewątpliwych walorach przekonaliśmy się już wcześniej.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 12 cm. Możliwość wybrania pokrowca z kilku odcieni.

Innymi elementami zestawu na zdjęciu są komoda ze szufladami, szafa, dwa regały otwarte obok szafy oraz już wspomniany zestaw mebli dziecięcych zawierający stolik, krzesełka i ławkę. Z dekoracji wybraliśmy do zestawu pluszak do siedzenia, poduszki oraz siedzenia z tkaniny do mebli dziecięcych. Tak właśnie, to wszystko jest do dyspozycji.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-XXL-A6-1

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-XXL-A6-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 290 zł
Dekoracyjne poduszki Cowboy 36-2013-CW-000

Dekoracyjne poduszki Cowboy 36-2013-CW-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
308 zł

Produkty podobne

Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie