ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-Basic-A9-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00148-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: Basic-A9-1-208x145x101 cm
1 878 zł
Materac dziecięcy: 90x12x200 cm
1 017 zł
Tkanina wokół łóżka: 90x200
525 zł
Wieża z tkaniny: średnica 45 cm, wysokość 185
456 zł
Meble dziecięce: 2 krzesełka, stolik, ława
985 zł
Nakładki do siedzenia do zestawu mebelków
206 zł
Szafa: 100x200x65
3 243 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
2 080 zł
Pokrowiec na materac: 90x12x200 cm - szary
385 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Kontener z szufladami: pianka

Nietypowy pomysł na pokój dziecięcy dla małych i większych chłopców

Wydaje Ci się, że ten pomysł nie będzie odpowiedni dla starszego chłopca? Gdy dziecko wyrośnie z dekoracji wystarczy je zdjąć a wysokie łóżko obniżyć na klasyczne łóżko dla nastolatka. To praktyczne rozwiązanie na kilka kolejnych lat, gdzie dziecko stale może być zadowolone ze swojego łóżka. Zestaw mebelków dziecięcych ze stolikiem i krzesełkami wystarczy zamienić na zwykłe biurko dla ucznia. W ramach oferty mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji duńskiego producenta staramy się zawsze przedstawiać propozycje urządzania pokoju dziecięcego na kilka lat, w różnych wariantach. Pokój dziecięcy Cowboy tematycznie skierowany jest do chłopców, którzy uwielbiają przygody na Dzikim Zachodzie. W zestawie znajdą Państwo wszystko, co dziecku jest potrzebne. 

 

Oferta mebli dziecięcych duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrza pokoju dziecięcego. Nie chodzi tu jedynie o "zwyczajne" sprzedawanie mebli. Producent stawia na wysoką jakość i dlatego udziela gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiałem jest drewno sosnowe pokryte białym, psześwitującym lakierem. W cenę łóżka wliczono stelaż. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

Co w pokoju dla dziecka jest ważne a co nie?

Najważniejszym elementem pokoju dziecięcego jest wysokiej jakości dziecięce łóżko oraz tak samo jakościowe materace. Obowiązkiem rodziców niewątpliwie jest stwarzanie dziecku jak najlepszych warunków do rozwoju. Jakość snu jest jednym z faktorów, które o nim decydują. Łóżko na antresoli z rozmiarem miejsca do spania 90x200 cm jest nie tylko jakościowe, ale i bezpieczne. Nie brakuje barierki wokół całego łóżka. Praktyczne schodki zapewniają komfort, również stelaż wykonany jest z jakościowego sosnowego drewna. Do oferty pokojów dziecięcych dołączyliśmy także materace ze zdejmowanymi pokrowcami, także duńskiego producenta. 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 12 cm. Możliwość wybrania koloru pokrowca na materac. 

Innymi elementami zestawu które widać na zdjęciu są komoda z szufladami, szafa, dwa regały otwarte obok szafy oraz już wspomniany zestaw mebli dziecięcych zawierający stolik, krzesełka i ławkę. Z dekoracji wybraliśmy do zestawu pufę do siedzenia, poduszki oraz podkładki z tkaniny do siedzenia na mebelki dziecięce. 


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids pokój dziecka można przemienić w świat marzeń. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala wybrać odpowiednią tematykę, określającą osobowość i charakter dziecka. Pokój dziecięcy można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są do złożenia, rodzice sami decydują jak zestawić poszczególne elementy tak, by funkcjonalnie i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami zdajemy sobie sprawę, jak trudno urządzić pokój dziecka tak, by było ono zadowolone.  

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.