Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pokój dziecięcy inspiracja, więcej przestrzeni do zabawy

Czy w związku ze zbliżającym się kolejnym rokiem szkolnym zastanawiasz się, jak zapewnić swoim dzieciom idealny pokój dziecięcy? Co tak naprawdę jest najważniejsze w ich królestwie? Jak upewnić się, że wszystko jest na swoim miejscu, aby pokój dziecka nadawał się do zabawy? Właśnie o tym dzisiaj porozmawiamy. I to nie tylko o samym projekcie, ponieważ w królestwie dzieci naprawdę musimy myśleć o wielu rzeczach, projektując lub wybierając meble dziecięce. Jak połączyć wszystko w jedną idealną przestrzeń, w której dzieci będą czuły się szczęśliwe i gdzie będą uwielbiały spędzać wolny czas, nawet gdy na zewnątrz jest zła pogoda i od rana pada deszcz? O czym należy pamiętać przed wyborem odpowiednich i w pełni funkcjonalnych mebli, które zaspokoją wszystkie potrzeby i życzenia dzieci nawet na małej przestrzeni?

 

Tak, to strasznie dużo rzeczy, które trzeba zaaranżować w pokoju, dlatego dzisiaj skupimy się głównie na rzeczywistych realizacjach, inspiracjach pokojów dziecięcych dla Was, z naszych własnych projektów naprawdę zmontowanych mebli, a nie wizualizacjach w programie. Ponieważ nie znajdziesz idealnego pokoju dziecięcego w nierealnym świecie. Przed zakupem jakiegokolwiek mebla, przede wszystkim wybierz wiarygodnego sprzedawcę z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi ocenami od innych klientów, którzy mają już doświadczenie z zakupem i jakością mebli. Na początku jest to zasadniczo najważniejszy krok.

 

                                     Meble Aldo, to sa również projekty pokoi dla dzieci

 

Zapewnij dziecku pokój do zabawy

Wierzymy, że wszyscy rodzice już wiedzą, że łóżeczko dziecięce może zaoszczędzić najwięcej miejsca w pokoju dziecięcym. Ale w dzisiejszej ofercie naprawdę nie jest łatwo dokonać wyboru, zwłaszcza w odniesieniu do jakości i wykonania. Niestety, w wielu przypadkach lub u wielu sprzedawców, którzy zawsze są na rynku tylko przez krótki czas, prezentowany jest projekt, który wygląda oszałamiająco i elegancko na zdjęciu, ale w rzeczywistości, po złożeniu w domu, jest naprawdę daleki od zdjęcia.

Dlatego właśnie wspomnieliśmy na samym początku, że ważnym czynnikiem przy wyborze mebli dziecięcych, ale także mebli w ogóle, jest wybór wiarygodnego sprzedawcy, na którym można polegać nawet w przypadku reklamacji. Jeśli więc sprawdziłeś i wybrałeś sprzedawcę, przyjrzyjmy się bliżej nowościom w dziedzinie projektowania łóżek dziecięcych.

 

                                                                     

 

Inspiracja pokoju dziecięcego dla jednego dziecka

Najczęściej jest to rozwiązanie na miejsce do spania w pokoju dziecięcym dla jednego dziecka, gdy musimy oszczędzać przestrzeń. Tak, nawet rodzice jednego dziecka, a nie kilkorga, mogą borykać się z brakiem miejsca podczas urządzania pokoju dziecięcego. Jako idealne rozwiązanie zdecydowanie sprawdza się wielofunkcyjne łóżko dziecięce, czy też używa się również określenia łóżko podnoszone, które z racji swojej konstrukcji wykorzystuje przestrzeń pod łóżkiem na inne potrzeby.

Najczęściej jest to więc umieszczenie biurka i kilku schowków. Umieszczając pod łóżkiem inne "elementy" umeblowania, można zaoszczędzić najwięcej miejsca w pomieszczeniu dostępnym do umeblowania pokoju malucha. 

 

Łóżko dziecięce z biurkiem dla dziewczynki cascina, antyczny róż    Podwyższone łóżko z dużą przestrzenią do przechowywania Travel

 

Możesz sam ocenić zastosowanie, a zwłaszcza zalety wielofunkcyjnego łóżka dziecięcego na ilustracyjnych zdjęciach. Zdjęcia z dziećmi z prawdziwych zmontowanych mebli nie tylko dadzą ci lepsze wyobrażenie o tym, czy to konkretne rozwiązanie do spania jest odpowiednie dla twojego dziecka, ale także uzyskasz lepsze wyobrażenie o własnych wymiarach, nie wspominając już o jakości mebli, która jest dla ciebie właściwie pewnikiem na zdjęciu zmontowanego mebla.

 

Rozwiązania te koncentrują się głównie w dwóch kierunkach, a mianowicie łóżka z biurkiem i łóżka z miejscem do przechowywania, lub jak pokazano na drugim zdjęciu, gdzie projekt koncentruje się w jak największym stopniu na takich przestrzeniach do przechowywania, które mogą zastąpić dużą szafę. Ty, jako rodzice, masz wtedy wybór, w zależności od układu pokoju, czy wolisz zaoszczędzić miejsce za stolikiem do spania, czy za szafą, której dzięki wielofunkcyjnej konstrukcji łóżka nie będziesz musiał nabywać w pokoju. Gama unikalnych wzorów jest naprawdę bardzo szeroka, moglibyśmy mówić o popularnym łóżku dziecięcym dostawką, ale niestety nie jest w naszej mocy, aby wspomnieć o wszystkich oszczędzających rozwiązaniach do spania w naszej historii. 

 

Inspiracja pokoju dziecięcego dla dwójki dzieci

Jako sprzedawca mebli, ale także jako firma zajmująca się realizacją projektów pokoi dziecięcych, a także projektowaniem własnych projektów, zawsze z niecierpliwością czekamy na to, co nasi partnerzy biznesowi, których produkty prezentujemy wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej w nowych kolekcjach mebli dziecięcych. Zwłaszcza jeśli mówimy o projektach przeznaczonych do umeblowania pokoju dziecięcego dwójki dzieci. W naszym nie tak odległym czacie omówiliśmy kilka nowych trendów ze świata projektowania wnętrz dla dzieci. I tak, również w tym roku łóżko piętrowe zapewni największą, maksymalną oszczędność miejsca w pokoju dziecięcym. Uważamy, że nic nie przebije tych oszczędzających miejsce projektów, prawdopodobnie nawet w nadchodzących latach.

Najlepszym sposobem na zapewnienie pokoju zabaw dla wielu dzieci jest zakup łóżka piętrowego dla dwojga lub łóżka piętrowego dla trojga. Łóżko z szufladą może być wtedy używane do codziennego spania najmłodszego dziecka, ale także do okazjonalnego nocowania przyjaciela, a co nie mniej ważne, jeśli nie umieścisz materaca w szufladzie, otrzymasz naprawdę nieporęczną przestrzeń do przechowywania. Uwielbiamy elastyczne opcje, to zawsze kolejny krok w kierunku idealnego pokoju dziecięcego.

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed   Łóżko piętrowe dla ucznia Urbanic czarne

 

Zwłaszcza jeśli rozważasz zaoszczędzenie miejsca w pokoju za pomocą łóżka piętrowego, które nie jest tanim meblem, znalezienie wiarygodnego sprzedawcy z wysokiej jakości meblami jest zdecydowanie warte odrobiny poszukiwań. Nie tylko łóżko piętrowe, ale oczywiście inne meble, ponieważ masz do czynienia z dziećmi, muszą być wysokiej jakości i certyfikowane. Twoje dzieci muszą być bezpieczne, a podejrzanie niskie ceny to coś, czego w Twoim przypadku wolelibyśmy uniknąć. Nawet meble dla dzieci nie są kupowane na rok lub dwa lata, ale wierzymy, że chcesz być w stanie dbać o nie przez co najmniej dziesięć lat. A to jest możliwe tylko wtedy, gdy kupujesz meble dziecięce, które są naprawdę trwałe.

 

Pokój dziecięcy inspiracje z realnych realizacji projektów wnętrz

Jeśli przeglądasz internet w poszukiwaniu inspiracji dla pokoju dziecięcego, to naprawdę wolisz rzeczywistość od wizualizacji. W dzisiejszych czasach programy komputerowe mogą tworzyć, jak wszyscy wiemy, nierealne pomysły, niewiarygodne sugestie projektowe. Ale wszyscy wiemy, niestety niektórzy mieli nawet niefortunne doświadczenie z zamkami powietrznymi. Pamiętaj, że naprawdę nie możesz znaleźć idealnego pokoju dziecięcego w nierealnym świecie. Szukaj prawdziwych, istniejących mebli, szukaj wiarygodnego sprzedawcy, który rozumie design i którego celem nie jest tylko sprzedaż mebli, jego celem jest sprawienie, aby dzieci i ty jako rodzice byli naprawdę szczęśliwi.

 

                                      

 

Wykonanie zdjęć prawdziwych, rzeczywiście zmontowanych mebli jest bardzo kosztowne dla sprzedawcy i zdecydowanie bardziej skomplikowane niż stworzenie wizualizacji w programie. W przypadku prawdziwych mebli masz jednak pewność, że otrzymasz naprawdę wysokiej jakości rozwiązanie do pokoju dziecięcego, masz pewność, że odcień będzie identyczny na zdjęciu jak ten, który potem z przyjemnością wypakujesz z pudeł w domu. Nie będziesz niemile zaskoczony.

 

Aby uzyskać inspirację do pokoju dziecięcego, odwiedź prawdziwe realizacje z Aldo Furniture, projekty, które pomogą Ci wybrać odpowiedni, idealny pokój dziecięcy. I nie zapominaj, że nawet wysyłka własnej przesyłki bez uszkodzeń zaoszczędzi wielu rozczarowań związanych z zakupem, którego nie będziesz musiał reklamować i czekać kilka dni na przetworzenie uszkodzonych części.