ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy Fairytale FT-Flower

Producent: HoppeK
Kod: HPK0047-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 208x145x101 cm
1 937 zł
Meble dziecięce: 2 krzesełka, 1 stolik
569 zł
Narzuta: 2 różowe siedzenia
116 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
2 225 zł
Półka dziecięca: 84x23,5x19 cm
354 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł
Dekoracja-pufa: serce 75x23/80 L
567 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
525 zł
Wieża z tkaniny: średnica 45 cm, wysokość 185
449 zł

Dane produktu

Kolor: biało-różowy
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dziewczynki jest zaskakujący

Oferta mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego. Nie chodzi tylko o zwyczajne sprzedawanie mebli, ale równocześnie o dekoracje i akcesoria dla dzieci, dzięki którym można nadać wnętrzom ostateczny, niepowtarzalny wygląd. Elastyczność wyboru mebli i dekoracji umożliwia osiągnięcie oryginalności, projekt będzie oryginalny w zależności od tego, jak sobie kupujący lub jego dziecko swój pokój wyobraża. Oferta mebli dziecięcych duńskiego producenta to zestawy wnętrz, dopasowanych do potrzeb użytkownika. Kolekcja Fairytale oferuje również oryginalne sposoby rozwiązań pokoju dla chłopców, w razie potrzeby można też łączyć jasnoróżowe dekoracje z jasnobieskimi i uzyskać w ten sposób miły pokój dla rodzeństwa. W tej kolekcji możliwości są nieograniczone.

W przypadku pokoju dla dziecka nie chodzi o "zwyczajne" sprzedawanie mebli, lecz o urządzanie wnętrza tak, by maksymalnie wykorzystać dane pomieszczenie. Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty  wodorozpuszczalnym przezroczystym białym lakierem. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Inne możliwości mebli dziecięcych Fairytale

W kolekcji Fairytale nie ma żadnych ograniczeń dla fantazji. Z pokoju korzystać będą dwie dziewczynki? W ofercie piętrowych łóżek z litego drewna kolekcji Fairytale jest dostateczna możliwość wyboru. W samej tylko kategorii łóżek dla dzieci jest do dyspozycji kilkadziesiąt najróżniejszych projektów. Nie brak oczywiście łóżek z dodatkową leżanką, z kontenerem, a dla małych dziewczynek z barierką. Jeżeli mamy w domu uczennicę, można dla niej nabyć dziecięce biurko z litego drewna, w ofercie są oczywiście również szafy.

W projektach duńskiego producenta wszystko dopracowane jest do najdrobniejszych szczegółów. Łóżko uzupełnić można o materace z wymienialnym pokrowcem, w naszym wypadku zdecydowaliśmy się na pokrycie o kolorze beżowym, tak samo można jednak wybrać na przykład kolor jasnoróżowy.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
Parametry - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, niebieski wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. Polecamy raczej materace o wysokości 12 cm. 
 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.