ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0 zł
Koszyk jest pusty

Pokój dziecięcy dla niemowlęcia i ucznia Clapotis P0N.605-173

Producent: Gaut
Kod: GA00123-2015
Zestaw pokoju dziecięcego z łóżeczkiem i szafą. Łóżeczko z możliwością rozłożenia do rozmiarów pod materac 90x200 cm. Pokój dziecięcy z możliwością wykorzystania od narodzin do dorosłości.
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały-jasny dąb
Łóżko dziecięce: rozłożone -100x69x204 cm
Łóżeczko niemowlęce: złożone-204x102x77 cm
Komoda: 81x78x66 cm
Szafa: 87x185x60 cm
Powierzchnia spania: 60x120 - 90x200 cm
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój niemowlęcy z możliwością wykorzystania aż do wieku dorosłego

Za pośrednictwem kolekcji mebli dziecięcych dla niemowląt Clapotis francuskiego producenta, przedstawiamy Państwu bardzo praktyczny zestaw z łóżeczkiem dziecięcym unikalnej konstrukcji. Zestaw z którego dziecko może korzystać od narodzin do wieku dorosłego. Łóżeczko dziecięce jest połączeniem łóżeczka z komodą i przewijakiem. Oferuje ono możliwość rozłożenia na tradycyjne łóżko dziecięce o powierzchni spania 90x200 cm i komodę, co widoczne jest na dołączonym zdjęciu. W stanie złożonym, łóżeczko posiada powierzchnię spania 60x120 cm. Zestaw mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego uzupełniony jest o szafę i do stworzenia pokoju dziecięcego ucznia czy studenta wystarczy dopełnić o biurko z krzesłem, których w naszej ofercie znajduje się cały szereg. Uzupełnienie o biurko z krzesłem stanowi zapewne mniejszą inwestycję finansową niż zakup kompletnego zestawu mebli do wyposażenia pokoju ucznia.


Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli znany z pomysłowych konstrukcji i wysokiej jakości. Kolekcja mebli dziecięcych oszczędzająca czas i pieniądze. Wysoka jakość gwarantująca długi okres użytkowania. Cena ze stelażem. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Kolejne możliwości kolekcji mebli dziecięcych

Oprócz łóżeczka rozkładanego na tradycyjne łóżko, kolekcja Clapotis oferuje szereg możliwości. Dla tych z Państwa, którzy potrzebuję pokoju dla niemowlęcia do lat trzech, a później planują Państwo kompletną aranżację pokoju dziecięcego, w ramach kolekcji jest również do dyspozycji tradycyjne łóżeczko dziecięce bez możliwości rozłożenia. Łóżeczko oferuje powierzchnię spania 60x120 cm i przeznaczone jest dla dzieci do lat trzech. Do dyspozycji mamy również łóżeczko rozkładane z możliwością wykorzystania do wieku przedszkolnego. Łóżeczko to oferuje powierzchnię spania 70x140 cm niezmienną po rozłożeniu. Łóżko dziecięce pod materac 70x140 cm jest więc idealnym etapem przejściowym z łóżeczka dziecięcego do łóżka o powierzchni 90x200 cm. Kolekcja Clapote francuskiego producenta to design nowej generacji.


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych