Pokój dziecięcy dla niemowląt aż do dorosłości Oscar blond oak

Rozskładane łóżeczko dla niemowlaka aż do szkoły Oscar

Rozskładane łóżeczko dla niemowlaka aż do...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
6 372,26 zł
Dziecięca szafa ubraniowa Oscar blond oak

Dziecięca szafa ubraniowa Oscar blond oak

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
3 366,71 zł
Komoda dziecięca Oscar blond oak

Komoda dziecięca Oscar blond oak

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 648,46 zł

Łóżeczko od urodzenia do liceum? Tak, pomysłowy projekt pozwala na takie rozwiązanie

Stopniowe kroki oferuje jedno łóżeczko dla niemowlaka, więc kwota zakupu jest w zasadzie niewielka, biorąc pod uwagę fakt, co otrzymujesz kupując łóżeczko. Szkoda, że ​​kupujesz łóżeczko dla dziecka tylko na trzy lata, na które wykorzystujemy większość łóżeczka, to w dzisiejszych czasach znajdziesz szereg pomysłowych rozwiązań. 

Łóżeczko z kolekcji Oscar oferuje miejsce do spania dla Twojego maluszka, dodatkowo z przewijakiem pod ręką, dzięki czemu po jego rozłożeniu otrzymujesz klasyczne łóżko na materac 90x190 cm oraz praktyczną komodę z szufladami. Pomiędzy łóżeczkiem a układem na łóżko i komode jest jeszcze jeden krok do wykorzystania, zdejmujesz przednią stronę listew i stawiasz tylko biały panel, dzięki czemu masz łóżko dla dziecka, zanim będzie gotowe na klasyczne łóżko. Łóżko dla przedszkolaka można zdobyć zdejmując tylko przednią listwową barierkę.

NF EN-716: 2008 + A1: 2013 dla łóżeczek dziecięcych
NF D60-300-4: 2012 do łóżek dla niemowląt i przedszkolaków
NF EN-12221 do zmiany jednostek

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 2 do 4 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użytkowaniu, bezpieczeństwo zdrowotne

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością prezentuje bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zpodnoszenie jakości, jednocześnie kładzie nacisk na dbałość o szczegóły.
Producent proponuje wzornictwo i styl na miarę dzisiejszych czasów, dodatkowo zwraca uwagę na problematykę ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Posiada wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.