ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Pokój dziecięcy dla niemowląt Adele P1K

Producent: Gaut
Kod: GA007-2016
4 032 zł
Dostępność:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Łóżeczko niemowlęce: 65x89x124 cm
Komoda: 102x90x45 cm
Przewijak: 60x97x77 cm
Szafa: 101x186x58 cm
Powierzchnia spania: 60 x 120 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem 60x120 cm, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Pokój dziecięcy dla niemowląt Adele

Kolekcja mebli dziecięcych Adele oferuje od razu kilka wersji urządzania pokoju dziecięcego. Francuski producent przedstawia klasyczny projekt pokoju dziecięcego dla niemowlaka, z którego korzystać można do trzeciego roku dziecka. Mowa tu o łóżeczku, szafie i komodzie, od której można odjąć blat do przewijania, dzięki czemu może nadal pełnić swoją funkcję. Inną możliwością jest pokój dziecięcy, w skład którego wchodzi rozkładane dziecięce łóżko do wykorzystania od urodzenia do dorosłości. Decydując się na pierwszy wariant uzyskujemy kompletnie urządzony pokój do trzeciego roku dziecka, zawierający wszystko, co jest rodzicom po urodzeniu dziecka potrzebne. Podoba nam się możliwość ulokowania blatu do przewijania na komodzie, dzięki czemu można uzyskać bezpieczny sposób, jak o niemowlaka zadbać. Sympatyczny jest również biały odcień z wzorem gwiazdy, bardzo efektowny, a równocześnie dziecięcy. Układ wewnętrzny szafy prezentujemy na załączonym zdjęciu i widać, że bez przeszkód można z niej korzystać również w okresie, kiedy dziecko rośnie. Możliwości w kolekcji Adele jest cały szereg, wybierać można również z oferty samodzielnych elementów.

 

Info Aldo: łóżeczko w cenie ze stelażem, który ułożyć można w dwu pozycjach

 

Francuski producent markowych mebli dziecięcych kładzie nacisk na pomysłowość konstrukcji i wysoką ich jakość, dokumentowaną posiadanymi certyfikatami jakości. Kolekcja mebli dziecięcych oszczędza czas i pieniądze. Dzięki wysokiej jakości gwarantowany jest bardzo długi okres eksploatacji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowiaGautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Komoda dziecięca Adele P1K.160

Komoda dziecięca Adele P1K.160

Dostępność
3 - 4 tygodnie
848 zł
Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 250 zł
Rozkładane łóżeczko dziecięce Adele P1K.605

Rozkładane łóżeczko dziecięce Adele P1K.605

Dostępność
3 - 4 tygodnie
2 228 zł

Produkty podobne

Pokój niemowlęcy P´tits

Pokój niemowlęcy P´tits

Dostępność
3 - 4 tygodnie
3 815 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie