ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy dla chłopca Yolo

Producent: PRS
Kod: PRS00309-2016
2 710 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Łóżko dziecięce: 97x90x205 cm
Stolik nocny: 39x40x34 cm
Komoda dziecięca: 75x73x41 cm
Szafa: 108x183x50 cm
Obciążenie: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana 12-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Nowoczesny zestaw o prostej konstrukcji

Oferta mebli dziecięcych francuskiego producenta odzwierciedla najpopularniejsze trendy wyposażenia wnętrz. Producent regularnie (nawet kilka razy w ciągu roku) przedstawia nowe kolekcje dopasowane do aktualnego rozwoju zapotrzebowań klientów. Przedstawiamy nowoczesny zestaw pokoju dziecięcego kolekcji Yolo przeznaczony zwłaszcza dla chłopców. Neutralna kolorystyka kombinująca kolor biały z szarym pozwala jednak na zastosowanie tego zestawu również do aranżacji pokoju dziecięcego dla dziewcząt.Kolekcja Yolo zawiera cały szereg elementów wyposażenia. Do łóżka można dodatkowo zamówić większą szufladę lub wysuwaną dostawkę do wezgłowia łóżka. W krótkim spisie przedstawiamy elementy wchodzące w skład zestawu:- łóżko dziecięce z małą szufladą istelażem w cenie
- Stolik nocny z dwoma szufladami
- komoda z trzema szufladami
- szafa z półkami, drążkiem do ubrań i obszerną szufladą


Do produkcji mebli producent zastosował jakościową, prostą w utrzymaniu i konserwacji, płytę laminowaną o grubości 12-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.
Jak zaaranżować pokój dziecięcy?

Wszystkie aranżacje pokoi dziecięcych powinny w wielkiej mierze akceptować upodobania i zainteresowania dziecka. Mały sportowiec powinien mieć dostateczną przestrzeń do przechowywania sportowego wyposażenia i ubrań, z kolei mały artysta powinien mieć dostateczną przestrzeń do rozwinięcia swych pomysłów i fantazji. Przedstawiany zestaw kolekcji Yolo częściowo łączy w sobie oba kryteria. Szafa z półkami, drążkiem do ubrań i obszerną szufladą umiejętnie dopełniona biurkiem z praktyczną dostawką. Oczywiście przedstawiony zestaw można dowolnie poszerzać kolejnymi elementami kolekcji.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dziecięcy Charley prs 2498

Pokój dziecięcy Charley prs 2498

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 130 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie