ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dla niemowlaka i przedszkolaka Meline

Producent: Gaut
Kod: GA00163-2015
8 117 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: wybielona czereśnia
Powierzchnia spania: 70 x 140 cm
Łóżeczko niemowlęce: 73x93x144 cm
Szuflada pod łóżko: 140x17x72 cm
Komoda dziecięca: 91x87x45 cm
Przewijak: 91x94x86 cm
Półka: 63x70x20 cm
Szafa: 97x182x58 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 48 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój nie tylko dla niemowlęcia

Zaaranżować pokój niemowlęcy w ramach współczesnej, bardzo szerokiej, oferty nie stanowi większego problemu. Szkoda tylko, że okres wykorzystania większości tych mebli to tylko trzy lata, czyli przez okres kiedy łóżeczko dziecięce jest swą konstrukcją i rozmiarami odpowiednie dla dziecka. Później dla dziecka potrzebne jest większe łóżko i w zasadzie stoimy przed potrzebą wyposażenia pokoju dziecięcego ucznia. Francuski producent przynosi jednak praktyczniejsze rozwiązanie. Prezentowany aktualnie zestaw, dzięki możliwości rozłożenia łóżeczka dziecięcego do postaci łóżka bez barierek, wydłuża okres eksploatacji mebli od narodzin do wieku przedszkolnego. Łóżeczko można rozłożyć na łóżko bez barierek pod materac 70x140 cm, czyli bez potrzeby kupowania nowego materaca. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści dla rodziców i dla dziecka. Rodzice mogą odłożyć aranżację pokoju dziecięcego do czasu kiedy dziecko ma już własne zainteresowania i w pełni ukształtowany własny gust , którym łatwiej wyjść naprzeciw. Dziecko natomiast czuje się bardziej komfortowo w łóżku rozmiarami lepiej dostosowanym do jego aktualnego wzrostu niż tradycyjne łóżko pod materac 90x200 cm. Pozostałe elementy zestawu, takie jak szafa, komoda czy półki do zawieszenia można bez przeszkód wykorzystać aż do dorosłości dziecka.

 

Francuski producent przedstawia jakościowe, markowe meble. Również dzięki temu potrafi zaoferować meble o długim okresie eksploatacji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa szafy w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Nie chcą Państwo aranżować kompletnego pokoju? Łóżeczko i komoda będą potrzebne

Nie każdy decyduje się przed urodzeniem dziecka na aranżację kompletnego pokoju niemowlęcego, i nic w tym dziwnego. Zwłaszcza jeżeli wkrótce planowana jest przeprowadzka do nowego, większego mieszkania, to całkiem wystarczającym jest zakup tylko łóżeczka dziecięcego, które ustawione będzie w sypialni rodziców. I w takim układzie jednak gorąco polecamy komodę do przewijania. Komoda z przewijakiem to najbezpieczniejszy sposób przewijania dziecka. Oferuje dostateczną przestrzeń do przechowywania wszelkich niezbędnych do przewijania akcesoriów, bez potrzeby odbiegania po cokolwiek i pozostawienia choć przez chwilę dziecka bez opieki. Po zdemontowaniu przewijaka możemy z komody nadal korzystać. Wystarczy więc kupić tylko łóżko pod materac 90x200 cm oraz biurko by przystosować pokój do potrzeb ucznia. Wykorzystaniem zestawu możemy zaoszczędzić znaczne środki finansowe.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dziecięcy dla niemowlęcia i przedszkolaka Am Stram Gram

Pokój dziecięcy dla niemowlęcia i przedszkolaka...

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
4 622 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.