ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dla niemowlaka i przedszkolaka Ludo P0P

Producent: Gaut
Kod: GA00162-2015
6 207 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Powierzchnia spania: 70x140 cm
Łóżeczko niemowlęce: 75x95x144 cm
Szuflada pod łóżko: 140x17x72 cm
Komoda dziecięca: 82x90x45 cm
Przewijak: 61x100x78 cm
Regał: 30x90x35 cm
Szafa: 90x186x57 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Kolor: jesion-biały
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój nie tylko dla niemowlęcia

Kolekcje tego francuskiego producenta możemy zaliczyć do kategorii najbardziej pomysłowych i uniwersalnych. Kolekcja Ludo oferuje od razu kilka sposobów aranżacji pokoju dziecięcego. Podstawą jest wybór łóżeczka dziecięcego, które dostępne jest w kilku opcjach. Klasyczna konstrukcja bez możliwości rozłożenia, przeznaczona do wykorzystania od narodzin do trzech lat. Druga opcja to prezentowane obecnie łóżeczko z możliwością rozłożenia na łóżko do lat sześciu. Trzecią opcją jest łóżeczko z możliwością rozłożenia do postaci łóżka pod materac 90x200 cm. Klient sam wybiera najbardziej odpowiednią alternatywę. W kolekcji Ludo każdy chyba znajdzie coś dla siebie i do zaoszczędzenia znacznych środków finansowych.

 

Francuski producent przedstawia jakościowe, markowe meble. Również dzięki temu potrafi zaoferować meble o długim okresie eksploatacji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa szafy w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Możliwości kolekcji Ludo: bezpieczeństwo niemowląt to nasz priorytet

 

 

Pokój niemowlęcy nie tylko na trzy lata

Możliwość wykorzystania od narodzin do lat sześciu przynosi od razu kilka korzyści. Dziecko czuje się bardziej komfortowo w łóżku rozmiarami dopasowanymi do jego aktualnego wzrostu, a zarazem stopniowo przyzwyczaja się do spania w łóżku bez barierek. -plusem dla rodziców jest możliwość odłożenia aranżacji pokoju dziecięcego ucznia, do momentu kiedy dziecko ma już ukształtowany własny gust i zainteresowania, którym łatwiej wyjść naprzeciw. Warto również wspomnieć komodę do przewijania z mini regałem i przewijakiem. Oferuje ona dostateczną przestrzeń do przechowywania wszelkich niezbędnych do przewijania akcesoriów, bez potrzeby odbiegania po cokolwiek i pozostawienia choć przez chwilę dziecka bez opieki.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dla dzieci Little Town P69

Pokój dla dzieci Little Town P69

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
3 812 zł
Pokój dziecięcy dla niemowlęcia Am Stram Gram P0T

Pokój dziecięcy dla niemowlęcia Am Stram Gram P0T

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
4 964 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie