ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pojemnik Widdy 99200300

Producent: IL
Kod: IL0057-2016
42 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 31,5 cm
Szerokość: 31,5 cm
Głębokość: 30 cm
Materiał: 100 % polypropylen
Sposób dostawy: w całości
Kolor: szaro-zielony
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stylowy pojemnik WIDDY

W ramach kolekcji Widdy niemiecki producent oferuje szeroką gamę różnokolorowych pojemników. Pojemniki to prosty i tani sposób do poszerzenia przestrzeni do przechowywania. Pojemniki posiadają szerokie możliwości wykorzystania i można je wykorzystać do przechowywania zabawek, książek czy czasopism. Pojemniki oferowane są w szerokiej gamie kolorów i w prosty sposób można je dopasować do aktualnie aranżowanego wnętrza. pojemniki mogą być ustawione w dowolnym miejscu, ale można je również zastosować jako szuflady do regału.

 

Niemiecki producent przynosi proste i tanie rozwiązanie poszerzenia przestrzeni do przechowywania, w postaci tekstylnego pojemnika posiadającego zarazem funkcję dekoracyjną. Pojemnik jest lekii i prosty do przenoszenia i manipulacji. Pojemnik można w prosty sposób złożyć na lekką i prostą do przechowania paczkę. Darmowy transport na ternie całego kraju.

 

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie