ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pojemnik tekstylny Olaf-Frozen 99200482

Producent: IL
Kod: IL0061-2016
47 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 32 cm
Szerokość: 32 cm
Głębokość: 32 cm
Materiał: 100 % polypropylen
Sposób dostawy: w całości
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pojemnik tekstylny jako element dekoracyjny w pokoju dziecięcym

U przedstawianego pojemnika tekstylnego funkcja dekoracyjna może nawet przeważa nad wartościami praktycznymi, ale dodatkowa przestrzeń do przechowywania chyba zawsze znajdzie zastosowanie w pokoju dziecięcymPojemniki to prosty i tani sposób poszerzenia przestrzeni do przechowywania. Posiadają szerokie możliwości wykorzystania i można je wykorzystać do przechowywania zabawek, książek czy czasopism.

 

Niemiecki producent przynosi proste i tanie rozwiązanie poszerzenia przestrzeni do przechowywania, w postaci tekstylnego pojemnika posiadającego zarazem funkcję dekoracyjną. Pojemnik jest lekii i prosty do przenoszenia i manipulacji. Pojemnik można w prosty sposób złożyć na lekką i prostą do przechowania paczkę. Darmowy transport na ternie całego kraju.

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie