ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pojemnik tekstylny Hello Kitty 99200450

Producent: IL
Kod: IL0065-2016
47 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 32 cm
Szerokość: 32 cm
Głębokość: 32 cm
Materiał: 100 % polypropylen
Sposób dostawy: w całości
Kolor: różowy
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pojemnik do pokoju dziecięcego dla dziewcząt

Motyw Hello Kitty w ciągu ostatnich lat pojawił się już prawie wszędzie, nie mógł więc ominąć mebli. Niemiecki producent przedstawia serię praktycznych pojemników z motywami dziecięcymi. Jednym z takich pojemników jest aktualnie prezentowany pojemnik Hello Kitty przeznaczony zwłaszcza dla dziewcząt. Producent przedstawia od razu kilka pojemników z podobnym motywem, dając klientom możliwość wyboru. Oczywiście nic też nie stoi na przeszkodzie ustawieniu w pokoju dziecięcym większej ilości podobnych pojemników. W ofercie tego producenta nie zabrakło też motywów typowo chłopięcych.

 

Niemiecki producent przynosi proste i tanie rozwiązanie poszerzenia przestrzeni do przechowywania, w postaci tekstylnego pojemnika posiadającego zarazem funkcję dekoracyjną. Pojemnik jest lekii i prosty do przenoszenia i manipulacji. Pojemnik można w prosty sposób złożyć na lekką i prostą do przechowania paczkę. Darmowy transport na ternie całego kraju.

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie