ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Poduszki na krzesła dla dzieci Space 36-42-70 – zestaw

Producent: HoppeK
Kod: HPK0041-2015
194 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Látkový potah: židle-31x56x32 cm
Cena: za sadu
Materiál: látka
Způsob dodání : v balíku
Barva: modro zelená
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Do dzieciecięcych pokoi z masywu nie brakuje dziecięcych dekoracji i dodatków.

Duński producent zadbał o najmniejsze szczegóły, oferując do dziecięcych krzesełek i ławeczek również materiałowe pokrycia. Kolory materiałowych pokryć są dopasowane do danej kolekcji dziecięcych mebli z litego drewna. Dzięki duńskiemu producentowi możesz kompletnie wyposażyć wnętrze dziecięcego pokoju z masywu, ponieważ zadbał on o każdą drobnostkę. Wszystko jest nawzajem powiązane. Producent przynosi zupełnie odmienny sposób urządzania wnętrz dziecięcych, kiedy to szczegóły tworzą całość. Space proponuje dekoracje i dodatki z tematyką kosmosu i wszystkim, co do niego należy. Oferta jest zrobiona w sam raz dla małych urwisów do dziecięcego pokoju dla jednego lub więcej chłopców.

Duński producent kładzie nacisk na jakość. Na swoje produkty oferuje rozszerzoną gwarancję od 3 do 5 lat. Cena za zestaw poduszek. Mocny materiał, łatwe utrzymanie, dwustronne zielono-niebieskie pokrycie. Darmowa wysyłka.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie