ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Poduszka na krzesło Flower Power 36-1016-PI-OR-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00170-2015
51 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Rozměry: 29x29 cm
Cena: za jeden kus
Materiál: látka-molitan
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: růžovo-oranžová
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Poduszka na krzesło z tkaniny zapewni wygody dla dziecka

Decydując się na urządzanie pokoju dziecięcego z litego drewna dla dziewczynki na podstawie kolekcji Flower Power zyskujemy nieprzebraną ilość dodatków. W ofercie dekoracji znajdziemy cały szereg akcesoriów, nawiązujących bezpośrednio do projektów pokojów dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta. Poduszka do siedzenia na krześle jest obustronna, wykonana w sytych odcieniach różu i pomarańczy. W tym samym tonie wykonana jest cała kolekcja. W kombinacji ze śnieżnobiałymi meblami z litego drewna powstaje okazja do bardzo nietypowego urządzenia wnętrza pokoju dziecięcego dla dziewczynki.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Poduszka Fairytale na krzesło dla dzieci 36-1016-LR

Poduszka Fairytale na krzesło dla dzieci 36-1016-LR

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
60 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie