ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Poduszka dziecięca Fairytale 36-4604-LR-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0068-2015
192 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie

Dane produktu

Průměr: 23 cm
Délka: 70 cm
Materiál: látka-molitan
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle růžová-béžová
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dekoracje oraz dodatki do pokoju dla dziewczynki

Oferta pokojów dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta to nie tylko same meble dziecięce, ale też cały szereg różnych dekoracji oraz dziecięcych akcesoriów. Swoje miejsce mają niewątpliwie w pokoju dla dziecka również dziecięce poduszki. Przedstawiamy poduszkę w postaci wałka, doskonale pełniącego funkcję oparcia dla łokcia podczas czytania. W ofercie znaleźć też można zestaw dwu poduszek oraz inne dodatki, a wszystko w ramach kolekcji Fairytale Knight o tematyce rycerzy, księżniczek i zamków. Dla dziewcząt oczywiście w miłym jasnoróżowym wykonaniu. Pokój dziecięcy Fairytale Knight to w ofercie duńskiego producenta całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 603 zł
-10%
Dziecięca pufa Fairytale 36-4618-LR-000

Dziecięca pufa Fairytale 36-4618-LR-000

Przybliżony czas dostawy:
530 zł
w magazynie
477 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie