Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Podarunki gwiazdkowe sklepu ALDO Meble

Tradycyjna oferta promocyjna sklepu Meble ALDO po raz kolejny. Podobnie jak corocznie, przygotowaliśmy specjalną ofertę świąteczną, zawierającą cały szereg najpopularniejszych pozycji naszego sklepu, w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta zawiera meble z rabatem od 15%, do nawet 60%. Nie chodzi jednak o wyprzedaż nieatrakcyjnych pozycji, które producent wycofał z produkcji, ale o najpopularniejsze produkty bieżącego sezonu. Już od wielu lat niezagrożonym numerem jeden są łóżka piętrowe dla dwójki, a nawet trójki dzieci. Kolejną bardzo popularną pozycją są łóżka piętrowe z biurkiem. W świątecznej ofercie promocyjnej znajduje się jednak szereg równie popularnych mebli czy nawet kompletnych zestawów. Dla dziewczynek i dorastających nastolatek przygotowaliśmy najpopularniejsze toaletki francuskiego producenta. W dzisiejszym artykule spróbujemy przedstawić Państwu kilka ciekawych propozycji gwiazdkowych z gwarantowaną dostawą do świąt, i oczywiście z darmowym transportem.

 

                                           Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed

 

Super przebój bieżącego roku? Zdecydowanie toaletka

Największym tegorocznym powrtotem, i wręcz fenomenalną popularnością, cieszą się toaletki, a zwłaszcza toaletki dziecięce. Kilka lat wstecz, toaletki były meblem prawie zapomnianym, a ich oferta minimalna. Do przełomu doszło w momencie wprowadzenia przez francuskiego producenta toaletek dziecięcych. Francuski producent stopniowo poszerzał swoją ofertę, co w końcu zmusiło również pozostalych producenców by ulegli presji klientów. Dzisiaj większość szanujących się producentów posiada we swojej ofercie toaletki dziecięce, a na fali ich ogromnej popularności stopniowo powracają do łask również toaletki w sypialniach osób dorosłych. Z ogromnej ilości przeróżnych konstrukcji toaletek, wybraliśmy dla Państwa toaletkę Volage, najpopularniejszą w kategorii toaletek dziecięcych. 

 

                                              

 

Francja większości z nas kojarzy się z legendarną wręcz elegancją i wyczuciem stylu, nie wspominając o przewodniej roli w kreowaniu mody. Nikogo  więc chyba nie zaskakuje fakt, że to właśnie francuski producent stoi za fenomenalnym powrotem toaletek. Na zdjęciach powyżej widoczna jest toaletka Volage w dwu różnych wykonaniach.

 

I znowu łóżka piętrowe, niekończąca się historia

Łóżka piętrowe to w naszym sklepie prawdziwie niekończąca się historia. Od wielu lat cieszą się nie malejącą popularnością i są absolutnym numerem jeden pod względem popularności. Z drugiej strony należy przyznać, że stanowią one najszerszą ofertę w naszym sklepie. Trudno dziś określić czy jest to wynik ich ogromnej popularności, czy też ogromna popularność jest wynikiem tak szerokiej oferty. Staramy się w wielkiej mierze wprowadzać nietypowe i unikalne konstrukcje, a sądząc na podstawie Państwa opinii, oraz licznych zamówień, uważamy że to właściwa decyzja. W tym roku udało nam się (po wielu miesiącach negocjacji) wprowadzić do oferty oryginalny design tureckiego producenta Cílek, który właśnie nietypowym (lecz bardzo atrakcyjnym) wyglądem swych mebli, podbija dosłownie cały świat. 

 

      

 

Oferta świąteczna obejmuje całą masę produktów i nie sposób opisać ich w jednym artykule, mamy jednak nadzieję że artykuł przynajmniej zachęcił Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Mamy również nadzieję że tegoroczne święta będą dla Państwa naprawdę szczęśliw ei wesołe, czego z całego serca życzymy.