Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Po prostu inne łóżko piętrowe

Ogólnie łóżka piętrowe postrzegane są jako idealne rozwiązanie aranżacji pokoju dziecięcego dla dwójki, trójki czy nawet większej ilości dzieci. Łóżka piętrowe są bardzo oszczędne pod względem zajmowanej powierzchni (zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi łóżkami). Oferta łóżek piętrowych w naszym sklepie jest bardzo szeroka i wybrać to najbardziej odpowioednie dla danego wnętrza stanowi nie lada problem. W dziesiejszym artykule raczej nie rozwiążemy tego problemu, ale przedstawimy Państwu kolejną pomysłowe konstrukcje wielofunkcyjne. Przedstawiane niżej łóżko piętrowe Twin zawiera prawie wszystkie niezbędne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego.

 

Łóżko piętrowe, to nie tylko miejsce do spania

Krótko mówiąc, korzystając z łóżka piętrowego, jako rodzice możecie wybierać. Wszystko zależy od sposobu obsługi szuflady. Możesz wykorzystać szufladę jako klasyczne miejsce do przechowywania lub włożyć materac do szuflady i nagle masz trzecie miejsce do spania dla trzeciego dziecka. A jeśli używasz łóżka piętrowego dla trójki dzieci, najlepiej, gdy najstarsze z dzieci śpi na górnym łóżku, młodsze na dolnym łóżku, a najmniejsze, które może spaść, najlepiej na dostawce.Oczywiście wiemy, że z dziećmi wszystko jest na odwrót i na pewno u Was będzie wielka bitwa o górne łóżko. Ale jako rodzic możesz sobie z tym poradzić, łóżko piętrowe jest warte małej kłótni między dziećmi, bo jest po prostu cudowna.

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed     

 

Łóżko piętrowe nie tylko maksymalnie wykorzysta pomieszczenie, które jest przeznaczone do wyposażenia pokoju dziecięcego, ale to łóżko piętrowe dla trójki dzieci naprawdę zaoszczędzi Ci najwięcej miejsca. Z myślą o trzech pojedynczych łóżkach w jednym pokoju dziecięcym niewiele zostało miejsca na inne meble, a co za miejsce do zabawy. Aby zaoszczędzić miejsce, łóżko jest idealne. Ale to jeszcze nie wszystko. Schodki są nie tylko bezpieczne i wygodne, ale z jednej strony oferują sprytnie ukryte półki do przechowywania. Wzdłuż obu łóżek znajdują się półki na zabawki, książki, słowem rzeczy, które dzieci uwielbiają przed pójściem spać. Wreszcie połączenie pięknych i tak popularnych skandynawskich odcieni, które pasują do każdego typu wnętrza. Z francuskimi meblami zawsze będziesz bardzo zadowolony.

 

 

                                                             

 

 

 

Dostosowująca się konstrukcja rozwiązująca sporo problemów 

Wybór odcieni jest dla nas bardzo przyjemny, w tradycyjnym, skandynawskim designie, łączącym imitację jasnego drewna dębowego z bielą. Nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia, neutralne odcienie, które są bardzo łatwe do naśladowania z dekoracjami i innymi akcesoriami.

 

               Łóżko piętrowe dla dzieci z przestrzenią Shelter dąb

 

 

Łóżko piętrowe Shelter można zakupić wyłącznie w Aldo Meble, wyłącznego importera.

Przede wszystkim kupuj z pewnością i od sprzedawcy, który uzyskał możliwość wyłącznego przedstawicielstwa. Historia w sprzedaży mebli, gdzie masz pewność, że nawet za dwa lata możesz bardzo łatwo załatwić reklamację. Meble od wiodących europejskich producentów są stabilne, wzory utrzymują się na rynku przez kilka lat i nie zmieniają się co roku. Można więc meblować swoje wnętrze stopniowo, zgodnie z możliwościami finansowymi. Meble od francuskich producentów, jak i wielu innych z innych krajów, to również meble certyfikowane. Meble, które są bezpieczne dla dzieci.