ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Piętrowe łóżko z litego drewna Space-Basic-A6-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK0033-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x145x101 cm
2 743 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
387 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce piętrowe łóżko dla małych kosmonautów

Kolekcja mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji Space tematycznie ukierunkowana jest na kosmos. Duński producent proponuje całkowicie nowy sposób urządzania wnętrza pokoju dziecięcego biorący w najdrobniejszych szczegółach pod uwagę zainteresowania dzieci. Tematyka kosmosu widoczna jest zatem na poduszkach dekoracyjnych, baldachimie, pluszaku przeznaczonym do siedzenia, tkaninie wokół łóżek i wielu innych dodatkach. Nie może oczywiście w ofercie przeznaczonej do urządzania całego pokoju dziecięcego zabraknąć biurkaszafy lub komody. Również piętrowe łóżka zaprezentowane tu są w kilku wersjach, teraz na przykład prezentujemy łóżko piętrowe dla dwójki dzieci z barierką wokół górnego łóżka, można jednak nabyć barierkę dla dolnego łóżka. W kolekcji Space znajdziemy wiele elementów zabezpieczających. Piętrowe łóżko można też uzupełnić o materace z niebieskim wymienialnym pokrowcem, by wszystko w pokoju było zgrane.

 

Nie chodzi tylko o "zwyczajny" sprzedaż mebli, ale o taką kompletację wnętrza, by pomieszczenie zostało maksymalnie wykorzystane. Producent duński  stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Łóżko ze stelażem w cenie. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci

Klient, któremu zależy, by pokój dziecięcy  był jednolity, harmonijny, znajdzie najlepsze rozwiązanie w ofercie duńskiego producenta. Wszystko można tu nabyć w trzech podstawowych odcieniach, białym dla mebli, niebieskim i zielonym dla dekoracji. Oferta jest szeroka i nieraz zaskakująca. Oczywiście kolekcja Space nie jest jedyną propozycją tego producenta. Znaleźć można również kolekcje przeznaczone do urządzania pokoju dziecięcego dla dziewcząt lub co prawda również dla chłopców, ale o innej tematyce.

 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, niebieski wymienialny pokrowiec. Łóżko wymaga materaca o wymiarach 90x200cm. W ofercie są też materace o wysokości 12cm, które dla tego rodzaju łóżka polecamy.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
503 zł
Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LB-000

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LB-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
503 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie