ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Piętrowe łóżko z litego drewna Flower Power-XXL-A19-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00246-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: XXL-A19-1-209x150x104
3 039 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
525 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna z dekoracjami, oryginalny dizajn

Każdy na pewno zgodzi się z twierdzeniem, że dzięki dziecięcym dekoracjom, w przypadku piętrowego łóżka to poduszki, tkanina wokół łóżka i materac z wymienialnym pokrowcem, dizajn tej oferty jest bardzo oryginalny. A korzystającdziecięcych dekoracji w sytych kolorach oraz z szerokiej oferty mebli dziecięcych z litego drewna stworzyć można kilka zestawów mebli do pokoju dziecięcego dla dwójki dziewcząt. Ale to nie wszystko, co duński producent w związku z piętrowym łóżkiem proponuje. Kiedy już małe dziewczynki podrosną i nie będą chciały spać na piętrowym łóżku, można łóżko pro prostu zdemontować i zamienić na dwa samodzielne. Oryginalny wygląd i wariabilność mebli są tym, co w ofercie duńskiego producenta najbardziej przemawia do wyobraźni.

 

Duński producent kładzie nacisk na jakość i dlatego może oferować gwarancję od 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego pokrytego białym, wodorozpuszczalnym lakierem. Cena zawiera stelaże. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Większe bezpieczeństwo zapewnia barierka wokół obwodu górnego łóżka.


Aldo poleca: piętrowe łóżko w trakcie dorastania dzieci można zmienić na samodzielne łóżka.

 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki dziewcząt

Oferta duńskiego producenta przemawia do zainteresowanych osób przede wszystkim swoją koncepcją urządzania wnętrz pokoju dziecięcego. Można tu nabyć wszystko do najdrobniejszych szczegółów. Nie chodzi tylko o meble, lecz i o dekoracje takie, jak pluszaki do siedzenia, kieszenie, baldachimy i wiele innych dodatków, dzięki którym wnętrze jest proste, a zarazem oryginalne. 

Prócz piętrowego łóżka lub łóżka z kolumną, domkiem czy łóżka na antresoli zdecydować się można również na klasyczne łóżko dla jednego dziecka, może być ze szufladą lub dodatkową leżanką. Po prostu sama tylko oferta łóżek dziecięcych z litego drewna zawiera szeroką gamę projektów. 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Do wyboru materace o wysokości 9cm lub 12 cm. Materace z wymienialnym pokrowcem.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.