ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Piętrowe łóżko z litego drewna Butterfly-Basic-A8-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00116-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: 208x177x101
2 268 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Piętrowe łóżko rozwiązuje problemy małego pokoju dziecięcego

Myślą przewodnią, celem projektu piętrowego łóżka z litego drewna było przede wszystkim dążenie do zaoszczędzenia miejsca we wnętrzu pokoju dziecięcego. Dzięki łóżku na antresoli, które oczywiście wyposażone jest w barierkę zabezpieczającą, można w uzyskanym miejscu ulokować inne meble według własnych potrzeb. Komodę czy biurko, wszystko co zbytecznie zajmuje miejsce. Piętrowe łóżko z kolekcji Butterfly można urozmaicić wieloma różnymi dekoracjami i innymi elementami mebli z litego drewna. Inspiracją mogą być proponowane przez nas najróżniejsze projekty pokoi dziecięcych z litego drewna dla dziewcząt. Łóżko uzupełnić można o materac z wymienialnym pokrowcem w kilku odcieniach oraz dekoracyjne poduszki. Oferta mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokojów dla naszych dzieci.

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Łóżko na antresoli wyposażone jest w dodatkową barierkę. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

W pokoju dla dziecka każdy szczegół jest ważny

Jak już zostało powiedziane, oferta mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji w kolekcji Butterfly jest bardzo bogata, fantazja nie zna tu ograniczeń. Na ilustrujących zdjęciach pokazujemy kilka projektów pokojów dziecięcych, które można nabyć. Oryginalność i wyczucie szczegółów, podobnie jak możliwość urządzania wnętrz według własnych życzeń i indywidualnych wizji, to koncepcja duńskiego producenta.

Łóżko uzupełnić można o materac z wymienialnym pokrowcem, w naszym przypadku zdecydowaliśmy się na kolor fioletowy, tak samo można jednak wybrać kolor jasnoróżowy lub jeszcze inne.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, które są naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do tego łóżka.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.