ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


NOWY SPOSÓB URZĄDZANIA POKOJU DZIECIĘCEGO

Przed jakimś czasem zwracaliśmy w naszych artykułach uwagę na zupełnie nową ofertę mebli dziecięcych z masywu oraz projektów pokoi dziecięcych z masywu naszego nowego partnera, duńskiego producenta. Nie chodzi tu już tylko  o tradycyjną ofertę elementów  mebli, ale też o propozycję najróżniejszych dekoracji i akcesoriówktóre dodają pokoikowi dla dziecka ciepłej atmosfery. Dekoracje i akcesoria są bardzo przemyślane, nie chodzi tu o byle ozdoby. W projekcie każdego pokoju dziecięcego można spotkać praktyczne kieszenie do zawieszania, materace z pokrowcami do wymiany w kolorze kolekcji, poduszki o różnych wymiarach, dla mniejszych dzieci odpowiednio zmniejszone meble, pluszaki i tak można by kontynuować.  Pozwólmy się raczej zainspirować  duńskimi dizajnerami, by za ich przykładem cudownie urządzać dziecięcy pokój dzięki niezbyt kosztownym dekoracjom,  całkowicie zmieniającym wnętrze.    

Dekoracje do dziecięcego pokoju dla dziewczynki

    

Wszystko, z meblami włącznie, co pokazane jest na zdjęciach, można oczywiście zamawiać. Wszystko na siebie nawiązuje i ma swój sens. Projekty pokojów dziecięcych dla małych i dużych dziewcząt są czarujące, bardzo romantyczne. Sympatycznie wygląda elastyczna możliwość doboru, każdy sam decyduje, co w pokoju ulokuje. Pokój dziecięcy z masywu dla dziewcząt to dzięki ofercie duńskiego producenta całkowicie nowy sposób urządzania wnętrza dla dziewczynek.

   

Dekoracje do pokoju dziecięcego pokoje dla chłopca

Również w tym wypadku oferta duńskiego producenta, proponującego całkowicie odmienny sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego, jest wyjątkowa. Każdą kolekcję i gatunek mebli można tu uzupełnić o szereg dekoracji i akcesoriów do pokoi dziecięcych.         

Wnętrze dziecięcego pokoju dla chłopca lub dziecięcego pokoju dla dwójki chłopców można urządzić dzięki piętrowemu łóżku lub łóżku z dostawką, a równocześnie urządzić go zgodnie z ich zainteresowaniami. Posłużyć tu mogą przede wszystkim dekoracje i akcesoria. Jakościowe dziecięce meble z masywu, na który producent oferuje przedłużoną gwarancję od 3 do 5 lat. Meble do dziecięcego pokoju, które dla każdego będą niespodzianką.

Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.