Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nowy rok przywitamy promocją

W naszym sklepie to już tradycja, że nowy rok rozpoczynamy ofertą promocyjną na meble dziecięce, dotyczącą również wielu nowych kolekcji. Nowości na rok 2016 są już przygotowane i tak samo jak w latach poprzednich jest ich bardzo wiele, a producenci i tym razem przygotowali wiele pomysłowych konstrukcji. Wracając do naszej promocji noworocznej, to tym razem dotyczyć będzie głównie łóżek piętrowych, które oferujemy za połowę ceny. Obniżka 50% nie dotyczy jednak resztek kolekcji od lat zalegających na magazynie, lecz wręcz odwrotnie dotyczy najpopularniejszych pozycji w kategorii łóżek piętrowych. W dodatku to sami klienci przyczynili się do tej promocji, łamiąc kolejny rekord sprzedaży i to w sposób bezprecedensowy. Właśnie ta zaskakująca popularność (zwłaszcza na rynku polskim) skłoniła producenta do wprowadzenia obniżki 50% trwającej aż do końca stycznia 2016!

 

 

Łóżka piętrowe z dostawką

W skład oferty promocyjnej mebli dziecięcych wchodzą również łóżka piętrowe z dostawką francuskiego producenta. Szuflada może być (po włożeniu materaca) wykorzystana jako dodatkowe miejsce do spania lub jako może służyć jako typowa przestrzeń do przechowywania. Łóżka piętrowe z dostawką dzięki bardzo pomysłowej konstrukcji oferują miejsce do spania nawet dla trójki dzieci, zajmując przestrzeń niewiele większą od typowego łóżka pojedynczego. Potrafią więc zaoszczędzić sporą przestrzeń, oferując w dodatku sporą przestrzeń do przechowywania i odkładania w formie półek pod schodkami i po obwodzie łóżek.

 

  

 

Łóżka piętrowe Bibop i Swan można oczywiście nabyć również bez szuflad, co stanowi tańszą alternatywę, ale tylko dla dwójki dzieci. Ogólnie łóżka piętrowe (przeróżnych konstrukcji i wykonań) stały się w roku 2015 (kolejny raz) najpopularniejszą kategorią mebli dziecięcych. Systematycznie więc poszerzaliśmy ich ofertę w wyniku czego powstały nowe kategorie łóżek piętrowych z litego drewna dla dziewcząt i łóżek piętrowych z litego drewna dla chłopców, zawierające ofertę jakościowych łóżek z drewna sosnowego duńskiego i belgijskiego producenta. Również w roku 2016 będziemy poszerzać ofertę tej najpopularniejszej kategorii.

 

 

Łóżka piętrowe z przestrzenią do przechowywania lub bez

Kolejnym hitem roku 2015 było łóżko piętrowe Leo, również francuskiego producenta. Łóżko dostępne w opcji z szufladą i bez. Tym razem szuflada jest typowym miejscem do przechowywania i nie można ją wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania. Największą chyba atrakcją tego modelu to możliwość wyboru koloru tła półek umieszczonych wzdłuż obu łóżek. Płyty tworzące tło półek są obustronne i dwukolorowe, więc klient sam decyduje w trakcie montażu jakiego koloru będą półki. Mogą one być różowe dla dwójki dziewcząt, lub niebieskie dla dwójki chłopców, mogą też być różne dla obu łóżek w wypadku rodzeństwa płci przeciwnych.

 

  

 

Łóżka piętrowe dowolnej konstrukcji i wyglądu mają przede wszystkim za zadanie oszczędność przestrzeni w pokoju dziecięcym. Przestrzeni, którą możemy przeznaczyć do gier i zabaw, a także do ustawienia kolejnych niezbędnych mebli dziecięcych. Łóżka piętrowe są więc idealnym rozwiązaniem do małych wnętrz, a te najpopularniejsze mają Państwo okazję kupić za połowę ceny.

 

 

Meble dziecięce znów za połowę ceny

Oczywiście w promocji styczniowej znajdą Państwo również inne popularne konstrukcje z możliwością zakupu za 50% ceny. Jedną z opcji jest łóżko wielofunkcyjne Charley z wysuwanym biurkiem i masą przestrzeni do przechowywania. Wysuwane biurko może zaoszczędzić sporo przestrzeni w pokoju dziecięcym. W styczniu pojawią się kolejne kolekcje z możliwością zakupu za połowę ceny. Zdecydowanie warto na początku roku zerknąć na nasze strony i sprawdzić czy nie pojawił się właśnie ten produkt, którego Państwo potrzebują.

 

  

 

Mamy nadzieję że nowe kolekcje przygotowane na rok 2016 będą tak samo popularne jak te aktualne. Sporo (a może nawet zdecydowana większość) nowości pojawi się już w lutym, po zakończeniu targów w Kolonii, a uzupełnimy je w połowie marca po zakończeniu targów w Poznaniu, na które gorąco zapraszamy.