Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nowy, nietypowy odcień do jadalni i salonu

W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić Państwu meble francuskiego producenta o masywnym wyglądzie i unikalnej kolorystyce. Kombinacja „czekoladowego” odcienia imitacji brazylijskiego orzecha z kolorem beżowym, rzuca się w oczy, ale zarazem tworzy ciepły klimat wnętrza. Meble w tym właśnie designie producent przedstawia w kolekcji mebli do jadalni i salonu Tiago, a ich dodatkowym atutem jest bardzo atrakcyjna cena.

 

 

Meble do jadalni

Obszerny stół jadalniany idealnie się nadaje do rodzinnego stołowania. W skład mebli jadalnianych tej kolekcji wchodzi również obszerna komoda oraz praktyczna półka do zawieszenia na ścianę. Kolejnym elementem jest stylowa oszklona witryna z oświetleniem LED. Stół przeznaczony jest dla czterech osób. A dzięki możliwości wyboru pojedynczychj elementów możemy stworzyć zestaw według własnych potrzeb. W wypadku potrzeby stworzenia tylko aneksu jadalnianego (na przykład w salonie) wystarczy ustawienie samego tylko stołu, ci bardziej szcząśliwi, mający do dyspozycji samodzielne pomieszczenie do aranżacji jadalni, mogą wykorzystać wszystkie dostęppne elementy.

 

                                             

 

Bardzo nam się podoba kolorystyka. Atrakcyjna kombinacja kontrastujących odcieni brazylijskiego orzecha i koloru beżowego podkreśla elegancję mebli i dodaje unikalności kolekcji. Popularnym, praktycznym, a zarazem tanim elementem jest półka do zawieszenia, mająca uniwersalne zastosowanie. W naszej ofercie można też wybrać odpowiednio dopasowane krzesła, dopasowywując ich wygląd według własnej fantazji i potrzeb.

 

 

Meble do salonu

Imitacja naturalnego drewna brazylijskiego orzecha w połączeniu z kolorem beżowym harmonijnie dotwarza ciepłą atmosferę wnętrza. Przedstawiona na dołączonym zdjęciu meblościanka kolekcji Tiago oferuje mnóstwo przestrzeni do przechowywania. Przedstawiony zestaw złożony jest jednak z pojedynczych elelmentów i sami Państwo decydują o składzie i układzie arnżacji salonu. Poszczególne elementy mogą być ustawione dowolnie w przestrzeni, w zależności od wielkości i układu pomieszczenia.

 

                                                                

 

Również do aranżacji salonów może być wykorzystana oszklona witryna z oświetleniem LED. Oświetle, zwłaszcza wieczorem, tworzy bardzo przyjemną atmosferę. Stolik RTV dostosowany jest wymiarami do współczesnych telewizorów. Całość dopełnia elegancki stolik do kawy z praktyczną półlką do odkładania, umieszczoną pod blatem. Wszystko harmonijnie łączące się w całość, w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach.