ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesny regał Jimi G60.326

Producent: Gaut
Kod: GA0038-2015
787 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 48 cm
Głębokość: 42 cm
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb-ciemno brązowy
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny regał dla dzieci i dorosłych

Regały i biblioteczki chyba zawsze znajdą zastosowanie w każdym domu czy mieszkaniu. W większości wypadków należą do mebli cenowo atrakcyjnych i często służą do uzupełnienia wnętrz. Kolekcja Jimi francuskiego producenta oferuje wiele pojedynczych elementów. Zaszeregowana jest do kategorii mebli dziecięcych, ale dzięki prostym liniom, eleganckiemu wyglądowi i braku typowo dziecięcych motywów może znaleźć zastosowanie również w pokoju studenckim czy nawet biurze. Zwłaszcza prezentowany regał co do zastosowania w różnych wnętrzach, w zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. Idealnie nadaje się do połączenia z biurkiem i mobilnym kontenerem. Dzięki tym elementom stworzymy idealne miejsce do nauki lub pracy.

 

Francuski producent oprócz eleganckiego i nietypowego wyglądu, kładzie nacisk na jakość. Z tego powodu do produkcji mebli dziecięcych używa jakościowej płyty MDF. Markowe meble dziecięce posiadają certyfikaty ISO. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie