ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesny kontener Jimi G60.280

Producent: Gaut
Kod: GA0036-2015
753 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 50 cm
Szerokość: 49 cm
Głębokość: 34 cm
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: brązowo czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny kontener dla dzieci, studentów i dorosłych

Istnieją kolekcje których elegancki wygląd umożliwia ich wykorzystanie w pokoju dziecięcym, pokoju studenckim czy nawet w biurze. Kolekcja Jimi francuskiego producenta na pewno do takich się zalicza. Prezentowany mobilny kontener, w połączeniu z praktycznym biurkiem, zapewne znajdzie zastosowanie do nauki w pokoju studenckim tak i do pracy w biurze. Dzięki zainstalowanym kółkom można go w bardzo prosty sposób przesuwać. Nietypowy, elegancki wygląd, ciekawa kombinacja odcieni i bardzo praktyczna konstrukcja z kółkami i siatką ochronną. Oprócz kontenera, w kolekcji Jimi mamy do dyspozycji łóżko w dwu rozmiarach, biurko, komodę, praktyczny regał i szafę. Wybór pojedynczych elementów jest naprawdę szeroki.

 

Francuski producent oprócz eleganckiego i nietypowego wyglądu, kładzie nacisk na jakość. Z tego powodu do produkcji mebli dziecięcych używa jakościowej płyty MDF. Markowe meble dziecięce posiadają certyfikaty ISO. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie